Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tönkreteszem magam, mit...

Tönkreteszem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok felnőni. 20 éves vagyok de egyszerűen 2 évesként akarok viselkedni. Február végéig téli szünetem van az egyetemen, 0 pénzem, de nem akarok munát vállalni, mert az fúj, és havi 60 ezerért nem éri meg, más meg nincs. Ami van jó, az is 3 óra oda-vissza ingázás lenne legalább. De az már naponta kimerítő lenne. Ezért mivel nincs pénzem, semmit nem szocializálódok. Otthon ülök a gép előtt és játszok. Felcseszem magam, mert rossz a gépem és kevés fps-el játszok, meg olyan játékokkal játszok, amiben nem is vagyok jó, de azért én versenyezni akarok... Fejlődni pedig nem tudok, van amit 5 éve játszok, de még mindig a legrosszabbak között vagyok, egyszerűen nincs egy játék sem amiben jó vagyok, mert a reflexeim csigalassúak, és a kézügyességem olyan rossz, hogy mindig félrenyomok mindent. Játékokon rage-elek 20 évesen, pedig nem is vagyok esportoló. Akkor még érthető lenne, de mivel nem az a munkám, így semmi értelme, de mivel ez az egyetlen dolog, ami bennem tartja a életkedvet, ezért ezen pattogok egész nap. Haverok nincsenek, vagy aki van, az is elfoglalt, dolgozik. Új embereket nem tudok megismerni. Mondtam már anyámnak, hogy dobjon ki otthonról hátha a hajléktalanságtól megjön az eszem, de nem dobott ki. Lusa dög vagyok mindenhez, ha nem etetnének, éhenhaltam volna, van, hogy csak este jövök rá hogy enni kéne, magamtól nem eszek. Heti egyszer zuhanyzok. Egyetemen is megbuktam 2 tantárgyból, mert tanulás helyett csak játszottam, mindent puskáztam, amit nem tudtam abból meg ugye megbuktam (3. félév). Elcsesztem az életem és pöcegödörben vagyok. Ronda, kövér, szűz, antiszoc ember vagyok. Mit tegyek? Tényleg már sajnos az öngyilkosságon gondolkodom, hogy csak púp vagyok az emberiség hátán, feleslegesen fogyazstom az oxigént. Aztán nekem vannak nagy álmaim, hogy majd programozó leszek, meg Amerikában fogok élni, na ja...

2019. dec. 21. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
hagyd abba.
2019. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom abbahagyni.
2019. dec. 21. 18:35
 3/6 gublug ***** válasza:

Szia.

Vannak app-ok a store-ban amivel ha jatszol penzt kereshetsz. Nezz utana!


Illetve otthonra is vannak jo kondi gyakorlatok. Nezd meg a youtubeon h 30 napig 100 fekvotamasz meg 100 kitores mennyit valtoztat rajtad.


Azert nem csinalsz semmit mert semmi se erdekel. Pedig biztos van ami erdekel. Nem szamit h kover vagy meg ronda, ha valami jo leszel bizisten megszepulsz! Nem vicc.


Munka ugyben agykontrollozhatsz is ra:

"A szamomra tokeletes munkat minden pillanatban es minden modon bevonzom az eletembe."

2019. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

#2 akkor ki tudja abbahagyni?


Probléma, hogy mástól várod a megoldást. Viszont más nem fog helyetted cselekedni.


Problémádat elég jól felismerted és körülírtad... a megoldás az, hogy holnaptól másképp cselekszel. Te, és nem más.

2019. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg keress munkahelyet. Sokan szeretnek is dolgozni és még pénzt is kapsz.
2019. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon, kezdj el sportolni valamit. A sport nem csak fizikailag, de lelkileg is sokat segít. Jelen pillanatban én is ebben a helyzetben vagyok csak én nem játszom, leraktam egy szakmát abban tevékenykedek igaz nem szeretem annyira de pénzbe elég jó. Én is elhíztam sajnos elég jól és sportolni/diétázni készülök. Csak te segíthetsz magadon senki más. Helyetted nem tud lefogyni senki, helyetted nem fog senki se munkahelyet keresni. A játékokat meg hagyd a p*csába csak jobban lehúz téged. Én nem tudom, hogy a játékon kívül bármi is érdekel-e téged, de ha igen akkor azon az úton kezdj el haladni és ne legyél zárkózott. Próbálj meg élni, egyidős vagyok veled előtted/előttem az élet rengeteg szép dolog van még előtted. Nem éri meg azon agyalni, hogy öngyilkos legyél. Aki változni akar az változni is fog nincs lehetetlen, csak akarat kell hozzá. Állj fel a padlóról és mutasd meg hogy te igen is képes vagy felállni a szarból is. Sok sikert hozzá.
2019. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!