Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amúgy minek kell karácsonykor...

Amúgy minek kell karácsonykor kiöltözni?

Figyelt kérdés
Mindenkit látok fb on, hogy ingek meg szep ruha. De most otthonra minek? Vagy kozeli rokonokhoz?😂 tiszta jopofizas csak az egesz. Szerintem felesleges.
2019. dec. 26. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert az ünnepet az emberek így tisztelik meg. A karácsony nem hétköznapi nap.

Iskolába is kiöltöztél mikor ünnepség volt. Ez is ugyanaz.

2019. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Csak a netre szól sokaknál meg a rokonoknak. Kivétel az a pár emberke akik az év összes napján úgy öltöznek.
2019. dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert ünnep.Nem vagyok vallásos,de ilyenkor összejön a család.Egy normális farmer,cipő,ing,nem a világ vége.Egy estét ki lehet bírni.Nem kell annyira bezárkózni,mert egyedül maradsz.
2019. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szűk családban nem öltözünk ki, de rokoni találkozóra már igen. Az ünnep miatt. Megszokás. Hagyomány. Számomra nem terhes rendes ruhában lenni ilyenkor. (Legfeljebb kicsit fura otthon "csiniben" lenni, mert más alkalmakkor ha hazaérek, rögtön átöltözöm.
2019. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk 3 nap a karácsony, mindhárom nap kiöltözünk és egy képet sem teszünk ki fb-ra :)

Megtiszteljük ezt az ünnepet, nem egy sima hétköznapi ebéd vagy vacsora. Szerintünk nem felesleges.

24N

2019. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
A kis Jézus tiszteletére öltözünk ki, nem pedig egymásnak. Mi akkor is kiöltöztünk, amikor még nem volt iwiw meg Facebook és nem is volt divat, hogy mindent lefotózzunk / videózzunk.
2019. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is vicces, de mindenkinél mások a szokások.
2019. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Mi megtiszteljük a többi családtagot azzal, hogy illően felöltözünk, évente párszor ki lehet bírni, semmi feltünö, egyszerűség csak.

Tegnap voltunk anyóséknál. Anyóson bő póló, amiben én max csak aludnék, és büdös volt a főzéstöl. Nem értem mennyibe tartott volna egy rendes pulcsira átcserélni. Mindenki más tiszta igényes ruhában.

2019. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szóval te a rokonokhoz szakadt farmer és trikóba mész ? Bár látom hogy neked még az ing is egy idegen dolog :D
2019. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Buliba, randira is kiöltözöl. Pedig nem muszály. Nem mindíg öltözünk ki. Pedig

szerintem kicsit jó nem hétköznapiba öltözni, mert az év kb 355 napjában megint csak utcai ruhában leszek. Nem fényképezkedünk, ha készül is kép az csak a családnak.

2019. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!