Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált emberek ha...

Introvertált emberek ha besokalltok már az emberek társaságától akkor ti is elvesztitek önmagatokat és furán kezdtek el viselkedni?

Figyelt kérdés

Már napok óta tart a karácsonyi rohangálás, rokonlátogatás, szaladgálás, tömeg , emberek stb stb és ma már eljutottam arra a szintre, hogy éreztem már kezdek nagyon besokallni és érezhetően ingerült voltam és szinte már beszélni sem tudtam az idegességtől.

Éreztetek már ilyet?

Nem is tudom hogy magyarázzam el...ott vagyok egy társaságban , ahol már egyáltalán nincs kedvem ott lenni , mert egyedüllétre vágyom , de mégis úgy kell tenni, mintha jól érezném magam, kommunikálni kell valamiről amikor igazából semmit nincs kedvem mondani, mert legszívesebben otthon lennék bekuckózva max a párom társaságában egy filmet nézve na és ilyenkor veszem észre magamon , hogy egyre idegesebb leszek, hülyeségeket kezdek el beszélni vagy éppen nehezen fogalmazom meg amit akarok mondani, idegesít a sok ember, idegesít már mindenki és legszívesebben elmenekülnék az adott helyzet elől és ez ilyenkor kétségbeejtő és elvesztem a kontrollt.

Mármint olyan idiótának érzem magam ilyenkor..

Éreztetek már ilyet ez jellemző az introvertáltabb emberekre?



2019. dec. 26. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szoktam érezni, illetve fáradtnak érzem magam ilyenkor, mintha kb. egész este egy szemhunyásnyit sem aludtam volna. És "érdekes módon" ahogy elvonulok egy pár órára, szép lassan elmúlik az idegesség és a fáradtság is.
2019. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én ideges leszek szintén. néha nagyon. de akkor már tényleg nagyon sok. bírom türtőztetni, de már nem sokáig. ez a pár hét...phejj, legalább 1 évben csak 1x van karácsony.
2019. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is lefárasztanak az emberek. Ha mát túl sok a nyüzsgésből és ráadásul alapból fáradt is vagyok, akkor teljesen leblokkolok és a legegyszerübb dolgot is elfelejtem, nem tudom hiba nélkül megoldani.
2019. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!