Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni ha egy...

Honnan lehet tudni ha egy pasi/férfi nőgyűlölő?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 17:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én bizonyos feminin tulajdonságokat gyűlölök csak, meg persze masculinokat is. Van egy csaj ismerősöm aki ilyen max max feminin, na ő neki sok tulajdonságát gyűlölöm is. Főleg az egyenes beszéd hiányát, ez az iszonyat feminin hercegnősködés kvázi annyira irritáló néha, mint a 0 iq-s ösztönlények a túloldalon.
2019. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor ezek az emberek nem szeretik a saját anyjukat sem, ugye?
2019. dec. 30. 17:57
 13/24 anonim válasza:
24%
A saját anyám szeretem, mert ő sokat tett értem. Az anyámnak köszönhetem, hogy a világra hozott, hálás vagyok neki, mert kis koromban logopédushoz járatott és így megtanultam rendesen, szépen, érthetően beszélni, hálás lehetek anyámnak, hogy gyerekként úszótáborba járatott engem és megtanultam úszni, szeretek úszni és megismertem a táborban egy úszó mestert, aki olyan volt nekem, mint, ha az apám lett volna. Az iskolában rossz tanuló voltam, de anyám mindig segített megcsinálni a házit és mindig beszélt a tanáraimmal év végeken, hogy adjanak nekem esélyt a javításra és ne buktassanak meg. Amióta felnőtt vagyok, azóta meg mindig segített anyám, hogy munkát kapjak, a mostani munkahelyemet is anyámnak köszönhetem, mert az ő közbenjárására kaptam munkát. Ezeken kívül hálás vagyok anyámnak azért, mert mindig el vitt engem moziba, meg állatkertekbe, ahova szeretek járni, mindig mindent megtett értem. Szóval az anyámat szeretem, tisztelem és hálás vagyok neki. A többi nő viszont l.ó.f.a.s.z.t se tett értem, szóval nincsen rá okom, hogy szeressem őket.
2019. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ha már úgyis témánál vagyunk, akkor az ilyen "minden nőt gyűlölök" és hasonló kommenteket ne irkáljatok nem vagyok kíváncsi rá, nem érdekelnek a frusztrált emberek, se a megkeseredett emberek, a nőgyűlölet mint olyan, hogy mi jellemez egy nőgyűlölőt, arra voltam kíváncsi, nem arra, hogy itt az oldalon vannak-e, vagy hogy miért gyűlöli őket, pont lesz*rom.
2019. dec. 30. 18:18
 15/24 anonim ***** válasza:
#8 Persze sokan vannak abban a kategóriában, akik az adott válasz értelmezése és gondolkodás nélkül pontoznak csak azért, mert nő vagy férfi a Válaszoló. Az általánosítás mindkét nemnek bántó lehet, hisz mindig vannak kivételek. (6)
2019. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
#16 Te csaj vagy igaz?
2019. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Zsidókról, Izraelről csak jót mondj; rosszat ne, mert akkor antiszemita vagy. Ha egy feketét lopáson rajtakapod, ne jelentsd fel, mert akkor te rasszista vagy.
2019. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok a félreértések elkerülése végett, és ne vigyük el ezt a témát a "ki zsidó" "ki nem", meg rasszizmus meg mittudomén kategóriába, ha erre lennék kíváncsi oda írtam volna ki.
2019. dec. 30. 18:55
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem tőled kérdeztem. Egyébként úgy lehet felismerni őket hogy kihasználják a nőket/férfiakat.
2019. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tőlem kérdezted, és amúgy ugyanígy nem is neked szántam ezt konkrétan, csak pár agyhalott barom azt hiszi nő vagyok, lásd.: faj és nőgyűlölő alias elmebeteg, szűz kisfiú.
2019. dec. 30. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!