Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nőgyűlölő, alt right mind ilyen kopaszodó, munkásosztálybeli 50-es férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 13. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
A legtobb feminista meg ilyen festett lilahaju hippi dorky tinip1csak piercinngel. Erdekes parositas.
2019. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Drazicc ***** válasza:
22%
Ja a feminista is addig feminista amíg nem muszlim a nőgyülölő, akkor már valahogy belefér.
2019. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő feminista és általában vagy barna vagy szőke hajúak a nők.
2019. jan. 13. 15:28
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb nő feminista? Nagy francot. A legtöbb nőt egyáltalán nem érdekli ma ez, mert meg kell élni és fenn kell maradni.


A feminizmus ma, negyedik generációs formájában egy elitnek az eszméje, ahol az a legnagyobb gond, hogy a főszereplő színésznő nem 2,5 millió dollárt kapott a szerepért, hanem csak 2-őt.


Eszmei szinten az értelmiségi nők, gyakorlati szinten a tőzsdecápává avanzsálni kívánó nők eszméje lett ez.


Mondom ezt úgy, hogy mérsékelt feminista vagyok, férfiként, de ez a bolsevik-fogyasztói pózerkedés rohadtul nem tetszik.

2019. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:D

De igen, a nők feministák. Hihetetlen, hogy ezt magyarázni kell.

Egyébként meg ne terelj, a kérdésre válaszolj.

2019. jan. 13. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Max. az ismerősi körödben azok.... a nők zöme számára nem az ideológiai kérdések játsszák a főszerepet. Legtöbbjük sose hallott mondjuk a női kvótáról, vagy hasonlókról.


Egyébként meg a kérdés úgy baromság ahogy van, láttál egy videót és felteszel ilyen hülye kérdést, mintha reprezentatív lenne.


Milo Yiannopoulos se nem ötvenes, se nem kopaszodó, se nem munkásosztálybéli. Sőt, ráadásul meleg is.

2019. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Kopaszodó, munkásosztálybeli, majdnem 50-es férfi vagyok, mint ilyen nagyon sok hasonló korombélit ismerek, egy sem nőgyűlölő mint ahogy én sem vagyok az. Honnét veszed ezt a hülyeséget? Az elváltak/otthagyottak/felszarvazottak között keresgélj, az meg nem kor és kopaszodás függvénye.
2019. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"a nők zöme számára nem az ideológiai kérdések játsszák a főszerepet."


Köszönjük nőgyúlölő, alt right, kopaszodó, munkásosztálybeli 50-es férfi.

2019. jan. 13. 16:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt egy tényt közöltem, hogy vannak sokkal közelibb, megfoghatóbb problémák a nők számára, melyek a mindennapokban jelentenek gondot számukra. Látom ez a szektás formád számára felfoghatatlan, hogy mondjuk a női kvóta helyett a legtöbb nőnek a hó végi fizetés a gond.


De a bolsevik formád már készül az átnevelőtáborok építésére és a tömeges kasztrálásra, igaz?


Amúgy, 20 vagyok, egyetemista, hosszú hajjal, a többi stimmel.

2019. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja, plusz az alt-right sem stimmel, mert mérsékelt balos vagyok.
2019. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!