Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amerikába miért lesz sok lány...

Amerikába miért lesz sok lány öngyilkos?

Figyelt kérdés
Elmennek egy buliba és leisszák magukat,majd intim fotók készülnek,amiket megosztanak a facebookon és ettöl a csaj bekattan majd öngyi lesz..Sok ilyen megtörtént esetet láttam az ID-n.Minek kell elmenni bulizni 15 évesen és inni?
2020. jan. 2. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt ugye tudod, hogy az ilyen fiataloknak senki nem tanította meg, hogy hogy kell normálisan viselkedni?
2020. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem jár el bulizni azért közösítik ki, ha meg idiótán viselkedik valaki, akkor azért. Ez nem amerikai jelenség, máshol is ilyenek a fiatalok. Nálunk annyival enyhébb a dolog, hogy nem az öngyilkosság a menő, csak a pengével vagdosás. A netes zaklatás ugyanúgy jelen van, ahogy az is, hogy ha nem követed a tömeget az aktuális divatban, mint egy birka, akkor te leszel a béna lúzer. Nincs közösségi oldalad? Nem létezel. Nem játszol a Fortnite-tal 10 évesen? szóba sem állnak veled az osztálytársaid, hiszen az iskolában is az a téma és közösségépítő élmény. aki meg nem aktív tagja a közösségnek, az nem tud a témához sem szólni, sem közös élményt szerezni.
2020. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 10:57


jó komment

2020. jan. 2. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Öngyi...nekem lett öngyilkos családtagom, nem kívánom senkinek az "öngyi" érzést. B-szod...
2020. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mk Ultra.


A pszichopaták évekig tartó munkája hogy egy olyan világot építsenek ki ami számukra természetes. Ezt legtöbbször tiniken hajtják végre mivel úgy sem fog senki sem kártérítést tenni ezekkel az ember kísérletek ellen. Valójában egy érzelmileg stabil és normális emberekről van szó.


A pszichopaták kitalálták hogy hogyan vehessék át az emberek fölötti irányítást. Ennek a projektnek a neve: Mk Ultra. A tudatbefolyásolás létezik és jelen van társadalmunkban.

2020. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 1108


"nekem lett öngyilkos családtagom"



Sok magukat értelmesnek mondó kommentelők irták már itt hogy állitólag csak a gyávák lesznek öngyik..

2020. jan. 2. 11:18
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 11:12


"mivel úgy sem fog senki sem kártérítést tenni ezekkel"


Igazad van,ezekben a megtörtént esetekben sem kaptak semmit az elkövetők,ráadásul még a halott lányt hibáztatták hogy ő is benne volt a dologban..beteg világot élünk..

2020. jan. 2. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

"Minek kell elmenni bulizni 15 évesen és inni?"

Mert jelenleg ez van beléjük nevelve, hogy ez a menő. Magyarországon is ez megy.


"Sok magukat értelmesnek mondó kommentelők irták már itt hogy állitólag csak a gyávák lesznek öngyik.."

Mert képtelenek felfogni, hogy az öngyilkosság hátterében a legtöbb esetben mentális zavarok állnak, nem gyávaság, esetlen úgy gondolják a mentális zavar is a gyerek hibája.

De így is úgy is tiszteletlen "öngyizni".

2020. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Sok olyan esetet láttam és hallottam a tv-ben hogy az ember kiment az utcára és meghalt. (Elutottek, leszurtak....)

Akkor mostantól senki ne menjen ki az utcára?

2020. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!