Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek furcsállják, hogy...

Az emberek furcsállják, hogy nincs barátnőm 25 évesen. Hogyan reagáljam le?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan környezetben nőttem fel, ami teljesen lerombolta az önbecsülésem. Szociális szorongással, pánikbetegséggel, súlyos önértékelési problémákkal küzdök. Bármikor rám néz egy idegen ember, úgy érzem, nevet rajtam, és rosszat gondol rólam. Úgy éreztem egész életemben, hogy vannak a fiatal srácok és lányok, illetve én mint valami külön faj.

Teljesen elzárkóztam az emberek elől, csak akkor megyek ki ha nagyon muszáj, pl. munka. Járok dokihoz természetesen, de pl. ha beszélgetek valakivel, mindig ultra kínosan érzem magam, ha felhozzák a témát. Mert egyre jobban furcsálják, lehet gyanakodnak, hogy nem e meleg vagyok stb.



Mit tanácsoltok?



2020. jan. 3. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is kérj segítséget, keress fel egy szakembert.

Másodszor meg attól függ. Van egy hasonló ismerősöm, ő azt mondja, hogy 1-2 lánnyal ismerkedik, de még nincs semmi komoly, keresi az igazit.

2020. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jár dokihoz a kérdező, #1.

Ha kérdezik, van-e párkapcsolatod, akkor mondd meg, hogy jelenleg nincs, nem kell ezt forszírozni. Magánügy. Más meg azt gondol, amit akar. :)

2020. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, engem is mindenki nyektet, hogy miért nincs, én meg elmondom, hogy soha nem is lesz, mert nem akarok, pont, mert nekem így jó, kész. Ennyi. Aztán hagyják is, többnyire. Nem értem, hogy te ezen miért stresszelsz. Elmondod, hogy nincs, aztán kész.
2020. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl komolyan veszed mások véleményét. Magánügyed lenne az is ha meleg lennél és nem vallalod fel magad előttük, ettől sem kellene rosszul erezned magad. Ha megkérdezik akkor nincs és kész.
2020. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Én csak simán megmondom, hogy én vagyok a legbalf..szabb f..sz a világon aki nem tud csajozni meg úgy alapvetően kapcsolatokat kialakítani. Ismerkedni sem tudok, csak tolom a full kretént aztán van akinek bejön van akinek nem :D
2020. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a 94-95-ös bor milyen lehet de hogy az én generációmmal valami nem kóser az fix
2020. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy nem tartozol senkinek magyarázzattal. Reagáld le, ahogy jól esik, ha van kedved, vagy közeli az ismerős, aki faggat, el is mondhatod ezt, amit itt leírtál. De, ha nem akarsz belemenni csak mondd, hogy nem sietteted, nem találtad meg az igazit stb...
2020. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok. kb pont ezt írhatnám mint te. Én azt szoktam mondani, h nemrég szakítottam a barátnőmmel, és inkább egyedül akarok lenni. Persze a hozzám közel állóknak nem szoktam hazudni, csak "külsősöknek". És őszintén 17 évesen gázabbnak éreztem h szűz vagyok mint most. Most ez már nem annyira érdekel.
2020. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sz.rd le. Nekem azért nincs mert tökéletesen érzem magam így is. Pont. Amúgy is magánügy. Egyszerűen utálom amikor valaki rá akarja erőszakolni a társadalmi elvárásokat meg a saját életének meglátásait a másikra. Az ilyen embereket iktatom ki azonnal az életemből, ha nem fogja fel elsőre hogy hagyja abba ezt a témát. Nekem is megvan a saját meglátásom mások életéről, és ha elmondanám akkor törne csak ki a 3. vh, szóval inkább mellőzöm a konfliktust. Egy két cseszegtetést még elviselek némán, elengedem a fülem mellett, ha több is van, mint mondtam nem találkozok az illetővel.
2020. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudsz tenni. Az zavar, hogy nincs barátnőd, vagy csak az hogy kérdezősködnek?


Nagyon nem mindegy.

2020. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!