Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bakterofób vagy?...

Szerintetek bakterofób vagy? Ha igen miért nevetnek ki az iskolában?

Figyelt kérdés

Tisztaságmániás vagyok, undorodom a kosztól, a baciktól. Nem olyan durván, mint Sheldon, de azért eléggé. Saját étkészletem van otthon, hiába van elmosva lefertőtlenítve, már a tudattól, hogy más is evett már azzal a villával kiborít és elmegy az étvágyam.


Tömegközlekedéssel sem tudok utazni, ennyira rossz megfogni azt, amit előttem már több millióan megfogtak minden koszos bacis fetőzött kézzel. Ha valaki tüsszent, köhög, vagy hozzám ér, attól azonnal hányingerem van.


Hiába mondtam el majdnem minden tanáromnak, hogy kérem ne foglalkozzon már azzal, hogy mit teszek a sggem alá a székre és miért nem emgyek el vécére az iskolában, csak hülyének néznek és mondják, hogy hagyjál a hülyeségeiddel. Ha a belvárosban járok, elborzadok a szagoktól és attól, hogy nincs egy méter, amit ne tehetnék meg szrba vagy psába lépés nélkül.


Elég szomorú ezt hallani 16 évesen. Családom megért. de más ember nem. Tudom, nyafizásnak hangzik, de nem az!! Nagyon nagyban befolyásolja az életemet és rosszul is érzem magam miatta.


16/f..


2020. jan. 3. 19:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Najó én ezt már nem tudom ép ésszel követni. Tisztaságmániás vagoyk, utálom, ha valamilyen kosz ér, rühellem, ha valaki a közelemben köhög, tüsszent stb. Ez az én problémám. Nem tudok vele mit csinálni, baterofób vagyok.
2020. jan. 3. 19:59
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
De, sajnos mentálisan beteg vagy. Értjük, hogy a baciktól és a kosztól félsz, de ez nem normális, mint látod megnehezíti az életed.
2020. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy miért kéne ehez psichológus???
2020. jan. 3. 20:00
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell pszichológus, mert te nem tudod leküzdeni az irracionális félelmeidet
2020. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

„De azt nem értem, hogy miért kéne ehez psichológus??”

Ezért: „Nagyon nagyban befolyásolja az életemet és rosszul is érzem magam miatta.”

2020. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
nem tudok akkor enni, amikor akarok. Fóbia leküzdésére még nem volt példa, csak olyan, hogy egy ál gyógyszerrel elhitették, hogy már nincs is fóbiája úúgyhogy, psichológushoz elmehet, de nem fog tudni segíteni. Gonolhatok közben akármire, a fóbia fóbia marad.
2020. jan. 3. 20:07
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
Lehet,hogy még a lányoktól is undorod lesz, ha arra kerül a sor.Hallottam már nem egy ilyen esetet.
2020. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%

Pszichológus.. az! Mert majd mit mond erre? "Ne félj a bacilistól, nem harap!" 🤦

Basszus, kb mindenkinek van valami hülye hóbortja vagy kenyszeressége, nem kell egyből pszichiátriai esetet gyártani belőle! Valaki a póktól fél. És?


Le leszek pontozva, de ez van

2020. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Tudsz te egyáltalán bármit a pszichológiáról, vagy csak rámondod, hogy nem tudnak meggyógyítani, mert lusta vagy foglalkozni a problémáddal?

De ha neked jó így élni, akkor nyugodtan sz_rj az egészre, hátha idővel mégrosszabb lesz.

2020. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18#

A póktól való félelem nem lehetetleníti el az életed, a bacilusfóbia viszont képes rá.

2020. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!