Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romokban az életem, ti hogyan...

Romokban az életem, ti hogyan álltok fel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mindig is inkább kicsit szomorkásabb személyiségű ember voltam. Nem azt mondom, hogy ez látszik is rajtam, inkább komolynak nevez a környezetem.

Erre most azonban rájött, hogy szakított velem a szeretett barátnőm, ennek sajnos az én hibámból lett vége, vagyis még pluszban nyomja a lelkemet. A munkahelyemet nem szeretem, mivel kényszerből dolgozom ott, azt is nehezen, nem érek a diplomámmal semmit. Egyik napról a másikra élek, úgy anyagilag mint emberként is.

Próbáltam már a hobbijaimat, de már azok sem vigasztalnak egy cseppet sem, nem tudok mibe menekülni bánatomba és elkeseredettségembe. Tényleg, nem ösztönöz most semmi, legszívesebben tán meghalnék, véget vetni mindennek viszont mégiscsak gyáva vagyok...

Annyi pozitív van az életemben, hogy a családom egyben van, és szeret.

Jövő héten lesz egy állás interjúm, ahova ha valami csoda folytán felvennének akkor úgy érzem az ki tudna rángatni ebből a gödörből. Bár teperek érte, de vajmi kevés esélyem van, ha reálisan nézem a dolgokat.

Mit tudjak csinálni ebben a helyzetben?

Ekkora mélypont még nem volt az életemben.



2020. jan. 5. 16:47
 1/2 anonim válasza:

Hali, nagyon sajnálom hogy szétmentetek a barátnőddel, mihamarabbi gyógyulást kívánok, el kéne járnod olyan helyekre ahol emberek vannak, kondiba, sportolni pl. vagy valami olyan hobbit keresni ami másokat is érdekel, az öngyilkosság megse forduljon a fejedben, a legrosszabb megoldás, egyrészt a magad és a családod életét tönkretéve. Szerezz olyan dolgokat, tapasztalatokat amivel több az önbizalmad, nagyon remélem hogy felvesznek a jövőbeli munkahelyedre, megérdemled hisz nem azért tanultál, hogy kényszermunkát végezz. Na nem mintha én értenék ehhez mert még csak felnőtt se vagyok de szerintem ez a helyes megoldás :D

fel a fejjel kitartást

2020. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:

Szia.

Esetleg latogass olyan kornyezetet ahol rajossz, hogy igenis megeri elni.

Pl. ha elmegy onkenteskedni, ott nagyon meg fognak dicserni es elismerni.

Ez jol eshet az egodnak. Sikerelmeny.


Pl. a 17. keruletben a Noé állatotthonba.

Vagy a Bp.-i hospice hazba,

vagy menj kulfoldre szegenyeket tanitani. Ha Nepalba kimesz mindent el tudok intezni neked h legyen helyed.

2020. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!