Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szervezett zaklatás valóban...

Szervezett zaklatás valóban létező dolog?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy milyen kategóriába kellene raknom ezt a kérdést, úgyhogy ide hanyom.

Olvastam róla elég sokat, és amúgy eléggé képben vagyok a pszichológiával (hobby)

De nekem ez kamunak tűnik, illetve akik megélik a szervezett zaklatás, nekem betegnek tűnnek, talán paranoid-skizofrénia. Ti mit gondoltok erről a jelenségről? Valóban van valóságalapja vagy csak beteg emberek agyszüleményei?



2020. jan. 6. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

9-es, bocsánat, ha megsértettelek, nem akartam. Nem kell ilyen apróságok miatt is sértődősnek lenni.

Egyébként én is lényegében azon a véleményen vagyok, mint Te. Hogy bizonyos esetekben elképzelhető, de azért általában, átlagembereknél nem sok realitása van.

A 6-os válasz írójával kapcsolatos eseményekre lettem volna kíváncsi, hogy vele miért történt, mert ezek szerint nem lehet egy átlagember, ha rászálltak.

2020. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mármint nem 9-esnek, hanem a 10-esnek szólt az előző, csak még korán van.
2020. jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam (kérdező vagyok) hogy befolyásos embereknél lehetséges, de hétköznapi JóskaPistánál n tudom elkepzelni.

Ez az ismerősökön keresztül lejaratast meg azért tartom valószínűtlennek, mert ha olyannak szól a lejárat ló akivel a célpont nagyon jó viszonyban van, akkor kiderulhet a dolog. Főleg ha a zaklató csak úgy random válassza ki az ismerősöket.

Egyes esetekben én is elkepzelhetonek tartom, hogy van ilyen de hétköznapi emberek esetében ezt necces lenne kivitelezni.

2020. jan. 9. 09:28
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy félre írok, rohadt telefon...
2020. jan. 9. 09:29
 15/16 anonim válasza:
17%

Aki érintett, és tudni akarja mi van, az beszéljen velük, azokkal a nyomozókkal, vagy felderítőkkel, vagy tevcnmiusokkal, akik a rendőrség részéről fogadják a kérdésedet (anonim módon is), és tanácsot adnak információhoz juttatnak...



Most beszéltem 20 percen át az egyik ügyeletessel, AKI VOLT RENDŐR, ÉS VOLT BŰNÜGYI TECHNIKUS. Nagyon sokat segített (!!!) mert megértette a "történetet"..., és felvette a fonalat. Nagyon elégedett vagyok a beszélgetéssel. Mondom az elérhetőséget, hívd fel, ha bajod van:


Telefontanú Program


” hogy a bűn ne maradjon büntetlenül!”


Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát!



06-80-555-111



A Telefontanú Program Magyarországon 2001. január 15-én kezdte meg működését az Országos Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési és Esélyegyenlőségi Osztály szervezetén belül.



A program alapötlete az Egyesült Királyságból származik, ahol 20 éve Crimestoppers néven működik ez a rendszer a bűnüldözés, bűnfelderítés és nem utolsó sorban a bűnmegelőzés hatékonyságának növelése érdekében. (A Programot hasonló elvek alapján jelenleg Európa négy országában -Spanyolországban, Nagy-Britanniában, Hollandiában és Magyarországon - eredményesen alkalmazzák)



A program azoknak az állampolgároknak nyújt lehetőséget, akik információval rendelkeznek már megtörtént vagy tervezett bűncselekményekről, bűnelkövetőkről, körözött személyek tartózkodási helyéről, de valamely méltányolható okból nem kívánnak a rendőrséghez fordulni, személyazonosságukat a hatóság előtt felfedni.



A 06-80-555-111-es ingyenes zöldszámon a nap 24 órájában fogadják a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai a bejelentéseket.

2020. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nos. Aki 0-ra azaz nullára értékelte és véste be a bejegyzésemet, az legyen a GANG STALKING üldözöttje mondjuk 5 évig.

Mindenki jól bírja a fájdalmat, kivéve aki érzi.

Mindenkinek ott fáj, ahol szorít a cipője.

Senki sem tudja milyen a jó saller, amíg nem kap két jókora pofont.

Az agyadban ott kong a 0%...

2020. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!