Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett elrontva a generácíóm?

Miért lett elrontva a generácíóm?

Figyelt kérdés

Van egy csoport amibe benne vagyok, és kirándulásunk lesz. (15-16 éves koruiak) Azt tervezik, hogy hányan milyen piát vigyenek ahova fogunk menni és lelkifurdalásom van, hogy AZ Ő SZÜLEI megéngedik, hogy 1-1,5 l vodkát vigyen, nekem nem az a bajom, hogy inni fognak. (úgy is ők rontják el az életüket nem én :) ) Csak az, hogy már egy gyerek attol lesz "híres, menő" hogy piál, cigizik, mennyi barát/barátnője volt. Olyan rossz ezt látni, hogy velem egykorúak, barátaim osztálytársaim ezt csinálják, miert van ez így, remélem nem csak én érzek így... Ti hogyan dolgozzátok fel azt, hogy pl.: barátotok/barátnőtök csak igy el kezd cigizni?


16 F



2020. jan. 6. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te csak egy kis lúzer vagy :D nincs itt semmi baj .
2020. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szalagkorlát16 válasza:

Nekem az öregem gyerek korában egy boros pincét pakolt ki a haverjaival és iszogattak többszázezres borokat.

(Nem vagyunk cigányok) 35 éves és már teljesen normális. Ne aggódj ez normális, bár én is így voltam vele nem rég 15/f

Ha gondolod írj privát öt azt beszélhetünk

2020. jan. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!