Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nevetséges ez...

Csak szerintem nevetséges ez a sok instagram reklàm csaj?

Figyelt kérdés
24 eves lany vagyok. Es azt veszem eszre,hogy a legtobb csajszi reklamoz vmit. Akar fehernemuben is. Nem gaz nekik,hogy ennyire behodolnak az adott szponzornak? Szerintem annyira nevetseges :D Annyira latszik,hogy nem szivbol ajanljak,hanem csak azert,hogy a deakot megkapjak(nem tudom mennyit kaphatnak)

2020. jan. 8. 08:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A hányinger természetes jelenség
2020. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Könyvtáros!


Ha te azt a szakot szeretted volna, lelked rajta. Nyilván tisztában voltál a munkaerőpiaci értékével. Akkor mi a probléma? Vállald a döntésed következményeit! Én gyógypedagógus vagyok. Tudtam, hogy mit vállalok vele, képes vagyok felnőttként felmérni, hogy jó-e az nekem. Kis önfejlesztést javaslok, időd csak van rá. 😉

2020. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#12

Ide nem önfejlesztés kell, ehhez ennek semmi köze. És nyugodj meg szépen, rengeteg ilyen könyvet olvastam már.


Akkor azt mond meg, focira mi szüksége az országnak? Egy olyan sportra, amiben leginkább csak lebőgünk?


Nincs a politikában semmi logika. Sőt, pont, hogy a kultúra lenne leginkább szükség, hisz minden innen ered. Egy országot nem a focija, hanem a kultúrája határozza meg.

2020. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%

"Akkor azt mond meg, focira mi szüksége az országnak? Egy olyan sportra, amiben leginkább csak lebőgünk?"


A fociba bele tolt sok pénz pont annyira irracionális, mint büfészakos könyvtárosok fizetésének emelésére.


Akkor inkább költés az egészségügyre.

2020. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
*költsék
2020. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Kedves konyvtaros!


Valasztas kerdese, tenezt a szep de rosszul fizetett palyat valasztottad felelosseged teljes tudataban. Miert kell utana rinyalni?

2020. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
13-as szerintem itt a kérdés nem az volt, mennyit keresel,hanem hogy nevetségesnek gondolunk-e valamit. Attól, hogy itt panaszkodsz,nem lesz jobb. Miért nem teszel érte? Tudom,rossz a rendszer,xy tehet arról, hogy keveset keresel..ezt nevezem úgy, hogy azon felelősség másra hárítása,amiért igazából mi felelünk.
2020. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
52%

Summa summarum, kedves büfészakos könyvtáros, neked nem az a bajod hogy az állam rosszul költi a pénzt hülyeségekre, hanem hogy nem rá költi el rosszul.


Ezzel szemben az ilyen influenszer tyúkok valós piaci alapon élnek meg, nem azon hogy a kormány mesterségesen életbe tartja a "szakágukat".


Amit te könyvtárosként soha nem fogsz tudni elmondani magadról.

2020. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek csak okoskodni tudnak, de a jövőbe senki nem lát bele. Senki nem tudja előre, hogy kb mi lesz 10 évvel később.

Amikor valaki pályát választ nem tudhatja előre, hogy 10 évvel később a szakját megfogják-e megbecsülni, vagy sem.


Igen, most az a menő, hogy mindenki influenszer, meg modellkedik. A világ változik.

2020. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nevetséges, hogy mennyien előadják, hogy ők nem érnek semmit és tojnak rájuk, de mégis pörögnek rajtuk és még kérdéseket is írnak ki.

Nem, nem gáz reklámért pénzt kapni. Ha hozzád valaki odamenne, hogy kapsz 10.000-et, ha kiraksz egy képet a termékükkel, akkor megtennéd. A legtöbb ember lazán megtenné. Az, hogy ez a lehetőség nem mindenkinek adott, az más kérdés. Mindenkinek az sem adott, hogy matekzseni legyen.


A könyvtárosnak: Tudom, gonosznak tűnök, de nem tudom ezt a dolgot sajnálni. Mindenki sír a saját bére miatt, de senki sem képes tenni ellene és más bérével foglalkozni. Szépen eltüncikéznek külön a vasutasok, külön a buszvezetők, külön a gazdák, külön a tanárok, de senkinek sincs annyi esze, hogy együtt kéne csinálni és kinevelni egy normális pártot.

És imádom a könyveket, nálam is játszott a könyvtárosi életcél, aztán rájöttem, hogy nem éri meg és elmentem mérnökire.

2020. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!