Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy bombázó csaj Polski-ban "nyomul". Sajna csak arra van pénze. Egy kis rózsaszín pola, és nagyon szereti. Nevetséges az ilyen? Légyszíves írjatok kort és nemet!

Figyelt kérdés
Köszi:)
2010. jan. 27. 02:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
87%
jó csajt rossz autóban nem sürün látni... de nem gáz :) (F/19)
2010. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Nem nevetséges, sőt kifejezetten aranyos! Csak egy bibi van vele, hogy nem túl biztonságos masina. Egyszer láttam egy balesetet amiben pirosnál megállt egy kamion, mögötte egy kispolszki, és azután jött még egy kamion ami nem állt meg, és összenyomta a kis polákot, neki a másik kamionnak. Két lány ült a polskiban, és nagyon súlyosan megsérültek.

Tudom hogy nem azért tetted fel a kérdést hogy én most itt jól megijesztgesselek, de saját szememmel láttam a dolgot, és nagyon durva volt.

Vegyél inkább egy öreg Volvó kombit...:-)

Tipikus családi autó (tudod a régebbi Amerikai filmekben) és az is jól áll egy nőnek.


35/pasi

2010. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

hát igen..nem kitartott lány,hanem egyetemista és friss jogsis..arra hogy összetörje,megkarcolja,tök jó:)

sokat gyakorol rajta a környékükön,de igazi,nagy forgalomba még nem mert bemenni vele:)

köszi hogy válaszoltál:)

2010. jan. 27. 02:35
 4/53 A kérdező kommentje:

szia kedves második !:)

hát.. szerintem ha két kamion összecsap,akkor egy volvot is kenyérre ken..,nem e?:)

2010. jan. 27. 02:37
 5/53 anonim ***** válasza:

Jaa persze a Volvó is törik, de nem ugyanúgy. És hát van hogy az ember oszlopnak megy, vagy bármi más bakit követ el, és hát a kispolák az nem véd meg. Bocs nem kötözködni akarok, csak súlyosan nagyautópárti vagyok...

Mert a közlekedésben az egyik legfontosabb dolog (szerintem) a biztonság.

De azért cuki a kispolszki. Főleg az amit a Hungaroringen szoktam látni gyorsulni. Induláskor a hátsó két kerekére áll, és van vagy 300 lóerős.

Jaa és Porsche-ket szokott legyorsulni...:-)

Üdv.

2010. jan. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
de ő csak belvárosban,városban használná suliba,barátokhoz,tehát pl : más városba nem menne vele semiképp sem.arra se elég biztonságos? :S
2010. jan. 27. 02:50
 7/53 A kérdező kommentje:
van 2 barátnőm,nekik is polájuk volt vagy 6 évig és semmi bajuk nem volt vele,bár ők is csak belvárosban használták. ha nagyobb utra kellett menni,vitte őket a barátjuk a "normális" kocsijukkal:) de szó mi szó,beparáztattál :)
2010. jan. 27. 02:52
 8/53 anonim ***** válasza:
40%

Semennyire sem biztonságos. És még városon belül sem. Történnek csúnya balesetek városban is.

Örülök hogy beparáztál...:-)

A kispolákokat autózás céljára be kéne tiltani, legfeljebb kulcstartón, vagy nyakláncon lehetne hordani :)

Az előző autóm egy öreg 25 éves Skoda volt, és tudod ezeknél az öreg kocsiknál még nem nagyon csináltak töréstesztet, egyszóval ebből a szempontból nagyon elmaradnak a maiaktól. A Skodriról láttam egy videót (ami manapság készült poénból) amiben karambolnál az oldalra nyíló csomagtérfedél betörte a szélvédőt és levágta a próbababák fejét :)

5 éve már más kocsim van...

:DDDDD

2010. jan. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy maradok a Lamborghini-nél :D
2010. jan. 27. 03:20
 10/53 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem,hogy márpedig a 60as 70es 80as években nem volt nagyon sok választási lehetőség.. rengetegen jártak polával meg trabanttal...oké lada meg wartburg is volt,de akkor ha ennyire veszélyes lenne ,miért jártak azzal az emberek? negyed annyi balesetről nem hallottam mint manapság a retekklubbos hiradóba.
2010. jan. 27. 03:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!