Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehetséges hogy valaki...

Ez lehetséges hogy valaki enyi alvással kibírja?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki soha nem alszik normálisan. Vannak ezek az okosórák amik figyelik a napi tevékenységeket. Neki is van egy ilyen és van rajta alváfigyelő.

Mindig mutatja, (konkrétan dicsekszik vele) hogy mennyire kevés aludt.

Álltaláva 2,5 - 4 órákat alszik elvileg. Este 11-kor áll neki tanulni elvileg. Aztán hajnali 1-kor kezd el sorozatot nézni még. Aztán másnap meg nem karikás a szeme, nem fáradt, az órákon jól teljesít.

Én nem tudom elhinni hogy ennyit alszik csak. Én ugyan azokon az órákon veszek részt mint ő és kb. ugyan olyan tanulók vagyunk (4-5). Nekem mégis kell(ene) a napi 6-7 óra alvás. Általában 5-6 órákat alszom és néha még úgy is fáradtan kelek.

Rohadtul idegesít hogy én fáradtan megyek be 1 órára kb. 6 óra alvás után, ő meg elvileg 3 órát alszik és nem fáradt.

És ő csesztet minket hogyha fáradtak vagyunk még ilyesmi.

Baszus ő is egy idősebb gyerek még! Aludni kell mindenkinek. A felnőttek sem bírják ki 3-4 óra alvással...



2020. jan. 9. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Én az április 17-i "csodabogár" vagyok. :D


Minden nap futok legalább 15 kilométert, ezt olyan kettő óra alatt teszem meg.

Nem futok túl jó időket, de sportnak sport ez is, főleg, hogy soha nem tartok pihenőnapot sem.

Szakadó esőben, negyven fokban, nyakig érő hóban, akár éjfélkor is boldogan sportolok az utcán.

Ráadásul azért edzek ennyit, mert minden nap úgy fel vagyok idegesítve, hogy csak így tudom levezetni. XD

( Leginkább családi problémák vannak a háttérben. )

Mivel gimnáziumba járok, napi több órát tanulok és kitűnő tanuló vagyok egyelőre.

Házimunkát igaz, hogy nem végzek, de van helyette elég más bajom.


Emellett a stresszes életmód mellett egyáltalán nem voltam még fáradt soha, most sem bírok magammal. :D


Szerintem nem az alváshiány fog elvinni engem. =)

2020. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja.... gimis vagy... akkor majd térjünk vissza erre a témára ha dolgozol és vezetsz egy háztartást :D
2020. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tanulni szerintem rosszabb, mint dolgozni, de majd meglátjuk. :D
2020. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem a tanulással, vagy a dolgozással van önmagában a baj, hanem azal hogy sokkal több feladatod lesz ahogy telik az idő.
2020. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Azt már most is érzékelem, hogy több feladatom van jelenleg, mint tizenkét évesen volt...

2020. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!