Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! A buszon, villamo...

Lányok, nők! A buszon, villamoson, akárhol ami tömegközlekedés, miért mindig, ha van is sok hely, menetiránnyal háttal való helyhez mentek és oda ültök?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem ülök háttal, mert rosszul vagyok. Viszont van, aki kifejezetten háttal szeret ülni, férfiak is.
2020. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én pont fordítva. Mindig menetiránnyal azonos üléshez ülök. Szeretem látni mi a következő megálló, akkor is, ha egyébként kívülről tudom merre közeledik az adott jármű. :D
2020. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
78%
Én is rosszul vagyok ha háttal utazom
2020. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem ülök háttal, utálom hogy mindenki szemben van velem olyankor.
2020. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Vajon ezt miből szűrted le, hogy szerinted minden nő ezt csinálja?
2020. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor én meg tőletek vagyok rosszul:D
2020. jan. 9. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan besértődtél azért, mert valaki rosszul van a menetiránnyal háttal üléstől?
2020. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Azert a mindig szot nem hasznalnam. De nyilvan a megfigyelesednek oka van. Netan amblokk az emberek hasznaljak ezeket az uleseket is? De fura...
2020. jan. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja most latom mit tuztel ide be kommentbe? Tehat a kerdes azert jott letre, hogy levezesd a feszkod? Istenem. Aldom az eget hogy vannak halal jofej pasik is :D. Teged meg sajnallak mert hasoblo kaliberu eszlenyeknel lehet csak eselyed.
2020. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Elmagyarázom szépen.

A lányok és nők 70 %- a így szokott űlni amikor én utazom, semmi közöm hozzá csak röviden kíváncsiságból megkérdeztem, hogy ez miért van, ráadásul jókedvvel. Azt gondoltam, hogy ez a nőkben valami nem tudom milyen megszokás, tehát hogy előről ne nézzék őket vagy nem tudom, gondoltam meg kérdezem. Erre rögtön majdnem mindegyik válasz letámadó, leteremtettek egyből, valaki csúnyát is irt, hogy én mi vagyok. Erre ezek után nem irhatom oda, hogy én tőletek vagyok rosszul az ilyen válaszolóktól, mert én normálisan kérdeztem, normálisan válaszolok. Rögtön a magas Z-n kezditek. Nem baj, nem kérdezek lányokról többet semmit, de azt elvárjátok, hogy a férfiak előreengedjenek a buszon?! Nah jó nem álltalánosítok. Köszönöm több választ nem kérek, mert a vége az lesz, hogy ezt a kérdésem töröltettetni fogom az oldal moderátoraival.

2020. jan. 10. 01:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!