Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék, hogy beszédesebb...

Mit tehetnék, hogy beszédesebb legyek? Illetve, hogyan kezdjek el beszélgetni vele? (élőben, neten nem szeretek kezdeményezni)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég szófukar ember vagyok és ez nagyon zavar, illetve kihatással van az életemre is ismerkedés szempontjából.


Mióta középsuliba kerültem, azért javult a helyzet, de azzal a lánnyal, aki tetszik, egyszerűen nem tudok beszélgetni, bármennyire is erőltetem magam. Nem vagyok egy félős ember ilyen téren egyébként.

Most szilveszteri bulin is volt sok szép lány, egyikőjük megtetszett (vagyis eddig is bejött), ugyanabba a suliba járunk, de valahogy nem tudok mit mondani neki. Az nem fura, hogy csak úgy megszólítom, hogy "Szia, mizujs?" ? Nekem ez elég béna kezdeményezésnek tűnik neten is, nem még élőben. :/

Bár talán azért, mert van már pár negatív élményem ezzel a kezdeményezéssel kapcsolatban.


Szóval tudnátok nekem pár tanácsot adni, milyen ürüggyel kezdjek el beszélni vele? Illetve lányok, nektek mi a jó, ha milyen módon kezdenek el veletek beszélgetni?


És van arra mód, hogy, ha nem is beszédessé, de normál szintre jussak beszélgetés terén, tehát ne legyek ilyen csöndes srác?


Bocsi, hogy hosszú lett, de már idegesít ez a tulajdonságom. :)


17/F



2014. jan. 3. 17:50
 1/2 WheneverYouWant ***** válasza:
Egy nagyon jó tanácsot tudok adni... vannak emberek akiknek egy szó vagy egy mondat elég és dumálnak hozzád 10 perci be nem áll a szájuk. de maguktól meg nem mernének szólalni.. Bárkivel lehet bármiről beszélgetni tökmind1 mit csak mondj neki valamit. Úgy meg leszólítani egy lányt hogy szia, mizú első alkalommal azért szerintem pofon járna. Legalább is tőlem mint férfi társadtól. a szia mizu az olyan dolog hogy már régóta ismeritek egymást sokat beszéltek odamész és így köszönsz az elmegy.
2014. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#WheneverYouWant


Köszi, épp ezért írtam, gondoltam, hogy nem egy jó kezdeményezés ez a "Szia, mizu?".

A probléma az, hogy a lány akiről írtam, nem egy nagy dumás, legalábbis amíg nem ismer valakit jobban, éppen ezért is vagyok nehezebb helyzetben. :) Aki beszédesebb, azzal elvagyok jól.


Na majd beszélek vele valamiről, hátha összejön. :)Köszi a tanácsot. :)

2014. jan. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!