Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira rosszul érzem magam amikor a barátaim elkezdik mondani a berugós sztorikat, én meg sose ittam egy kortyot se és mindenki olyan lenéző emiatt velem mikor ezt megtudják. Mintha valami nagy bűn lenne hogy 20 évesen nem iszok.
2020. jan. 11. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól, inkább legyél büszke magadra.
2020. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát.
2020. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam fiatalabb, én 23 éves koromig egy kortyot nem ittam, mert az apám alkoholista volt kiskorom óta, így undorodtam a piától.

Attól függetlenül még elmentem bulizni a barátokkal, kocsmába is beültem velük, de én csak kóláztam vagy narancslevet ittam. A közeli barátok szerencsére teljesen megértették, nem erőltették. Néha a társasághoz csapódó emberek próbáltak erőltetni, de egyáltalán nem esett nehezemre határozottan elutasítanom. És nem éreztem cikinek, meg a többiek sem éreztették.


Felnőtt koromban aztán már módjával ittam, de sosem képszakadásig, csak oldott becsípésig, így nincsenek berúgós sztorijaim, de nem érzem, hogy kimaradtam valamiből. Így is sok jó, vicces élményt gyűjtöttem be a barátokkal.


Illetve egyik munkahelyemen volt egy férfi kollégám, aki maximálisan antialkoholista volt, de iszonyat imádott bulizni, főleg táncolni, meg sok új emberrel beszélgetni. Jófej volt, nagyon sokan kedvelték, és nála is elfogadták, nem erőltették a piát.


Tudom, menőnek számít dicsekedni berúgós sztorikkal, de ivás nélkül is lehet jól érezni magát az embernek.

2020. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!