Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyenjogúság ellen harcoló...

Egyenjogúság ellen harcoló férfiak. Ha a nők nem dolgoznának egyáltalán eltartanátok őket, fizetnétek minden költséget? Nem kapnának családit, gyedet sem, a nőt, a gyerekeket, az egész háztartással együtt nektek kéne eltartanatok.

Figyelt kérdés
Nem lenne felezés a randin, és a lányotokat is el kéne tartanotok ameddig férjehez nem megy.
2020. jan. 11. 21:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mert a fizetések valamennyire országok között is idomulnak egymáshoz, bár ez pont itt keleten nem teljesen igaz.
2020. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Aha, azért keresnek nyugat-euróban másfélszer annyit ugyanazzal a munkával, mert a idomulnak egymáshoz a fizetések.


Vagyis ha a nők nem dolgoznának,közmunkáért is lehetne kapni 400ezer ft-t?


Hát akkor még egy érv az elméletem mellett.

2020. jan. 11. 22:23
 13/28 anonim ***** válasza:
39%
Állj már le ezzel a femináci baromsággal. Látszik hogy fingod sincs róla hogy mi az a párkapcsolat. Gondolom valami pénzes foszer kikosarazott, és most dolgoznod kell. Úgy sajnállak. 😃
2020. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22%

''A mai világban egyenjogúak vagytok mégis mi tartunk el általában titeket szóval, nem sok minden változna a helyzeten.''


Ez jó volt,XD

2020. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 nemaRendőrség ***** válasza:
39%

Családi, gyed, segély stb mind az én pénzemből van fizetve.

Inkább ne járjon ilyen, és tartsa el az ura az asszonyt. Akkor lenne pénzem eltartani barátnőmet ha hirtelen másfélszeresére nőne fizum mert nem vennék le ezeket.


Akkor nem potyogtatnának családiért 8 gyereket a cigók sem.

Plusz megoldódna a fogy a magyar kérdés is, mert rá lennének kényszerülve az emberek hogy párt találjanak, minél hamarabb egy életre.

2020. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy tudom a nők mindig is dolgoztak, ahogy a gyerekek is 5-6 éves koruktól. Senki nem tartott el és várt el semmit a másiktól. Csak túlélni probáltak. Együtt, mint egy család, nem mint férfi és nő. A gazdagok közösségi munkákat vállaltak, önkénteskedtek, felelősséget éreztek nem csak a saját családjuk iránt, hanem az alkalmazottaikért, a közvetlen környezetükben élő rászorulókért. Milyen bszott messze kerültek ettől azok, akik azt nézik ki mennyit tesz bele a sajatjából a közösbe. Közös. Értitek mit jelent ez? Ameddig férfiakat és nőket láttok, és nem két embert akik egy párt alkotnak, addig mi értelme van azon gondolkozni, hogy hogyan kellene működnie egy családnak? Egy családba mindenki beleteszi mindenét, és nem számolja hogy az mennyi. Különben szrt sem ér az egesz. Vegyétek ezt komolyan, mert ha számolgatjátok, veszteségként élitek meg, és kimaradtok a lényegből. Akkor már inkább éljetek egyedül, azzal kevesebbet árthattok.
2020. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%
Igen a GYED, GYES is a dolgozók adójából megy. De eltartás... én nagyon szívesen lettem volna biológus, mert az is érdekelt, csak éppen egy férfi a mai világban sem engedheti meg magának azt a luxust, hogy olyan szakmája legyen, ami nem feltétlenül fizet jól, vagy nem lehet vele biztosan elhelyezkedni, ellentétben egy nővel aki gyakorlatilag bármilyen szakmát szabadon választhat a mai világban, mert legrosszabb esetben eltartja a férfi.
2020. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
42%
16-os.Ja volt egy kor amikor a nő társa, cinkosa, szövetségese volt a férfinak. A mai nők azonban önzésen kívül nem sok mindenre képesek és önön magukon kívül semmi nem érdekli őket.
2020. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát ahogy beszéltek róluk és viselkedtek velük (pl. itt), ezen tényleg csodálkozni kellene?

Ez az a törtènet amite pontosan ráillik, hogy kettőn áll a vásár. De várjatok van meg! Amilyen az adjonisten... Zsák a foltját... Ki mint vet... Nyugodtan folytassa aki tud még ilyet!

2020. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát én aztán férfiként is hótt feminista vagyok, de a kedves kérdező ezt jól túltolta. Sok Valerie Solanas-értelmezést olvastál, vagy mi a gond?
2020. jan. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!