Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyenjogúság ellen harcoló...

Egyenjogúság ellen harcoló férfiak. Ha a nők nem dolgoznának egyáltalán eltartanátok őket, fizetnétek minden költséget? Nem kapnának családit, gyedet sem, a nőt, a gyerekeket, az egész háztartással együtt nektek kéne eltartanatok.

Figyelt kérdés
Nem lenne felezés a randin, és a lányotokat is el kéne tartanotok ameddig férjehez nem megy.
2020. jan. 11. 21:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez lenne az általános és megszokott, hidd el a többség nem gondolkozna rajta. De valószínűnek tartom, hogy nem tartana örökké, és megint egyenjogúság lenne rgy pár száz éven belül.

Viszont, ha ez most, egyik pillanatról a másikra kötelező lenne, nagy valószínűséggel mindkét nem felháborodna és küzdene ez ellen. A nők megszokták, hogy dolgoznak, így tervezik gyermekkoruk óta és a férfiak is szintén úgy tervezik vagy élik az életüket, hogy a nő is dolgozni fog.

Ez nem csak a pénzről szól, hanem az időbeosztásról, háztartásról, jogi függetlenségről.

2020. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
Látom az emberek nincsenek tisztában azzal hogy egyenjoguak vagyunk már most is. Egyenlőek meg sose leszünk, mert nő és férfi között is vannak különbségek és kivételek. Mindkét nemnek vannak jellemző erősségei és gyengeségei és ez ìgy van jól. A nőket is ugyanazok a jogok illetik meg már most is, de általában kevesebbet keresnek mint a férfiak. Ennek különböző okai vannak, én nem sajnálnám tőlük, de nem is egy óriáscéget vezetek. 25f a kérdés meg csak provokáció. Szerintem ez a nőellenesség csak a feminácik fejében létezik, a sok 30 éves frusztrált nőgyűlölő szűz kivételével senki nem akar rosszat nektek
2020. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
És mi sem akarunk tosszat senkinek, csak a 30as szűz nőgyülölőknek, akik szoktak mocskolódni
2020. jan. 12. 09:16
 24/28 anonim ***** válasza:
40%

Az egyenjogúság ott bukik meg,hogy a nők eleve azt gondolják,hogy a szex kiváltság.

Kölcsönösen jó mindenkinek,mégis a nők a mai napig fegyverként használják.


Egy nő simán megél a testéből.Egy közepes is.

Még egy férfinek ehhez 110%-ot kell hozni,illetve vállalnia kell azt is,hogy férfiakkal tegye.


10ből 9 hajléktalan férfi.


Ha családon belüli erőszak esetében egy nőt bántalmaznak,akkor egyből megy az intézkedés.

Ha egy nő agresszív,vagy veri a férjét,még ki is nevetik.


A legtöbb munkára,amihez nem kell képzettség,csak a fiatalság és a jó megjelenés számít,a nőket részesítik előnyben.


Ha egy nő gyereket akar,maga döntheti el,hogy megtartja,még egy férfi kénytelen elfogadni a nő döntését,ha terhes lesz.


A gyerekkel általában a nők vannak otthon,és a nyugdíjrendszerbe a gyereknevelés is beleszámít,és még hamarabb is mehetnek el nyugdíjba.

2020. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem zavar az egyenjogusag, nem is harcolok ellene.

Inkabb az a baj, hogy atestunk a lo tuloldalara.

2020. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%

Barátnőm, aki lassan menyasszonyom jobban keres nálam (zártpályás járművezető). Tudjátok mit? Megérdemli hogy többet keressen nálam, olyan felelősség van a nyakában, amit elvárok hogy a cég megfizessen. Én "csak" ülök egy forgalmi ügyeleten, de vezetni nem vezetek. Én másoddal együtt kapok annyit, amennyit barátnőm. Tehát van okom szégyenkezni? Nem. Nincs. Ez így a jó. Én azt mondom, hogy a nők is dolgozzanak - az egykeresős rendszerről bebizonyosodott, mennyire is működőképes. Kb semennyire. Ha a férfi meghal, lebetegszik, stb. akkor? Éhen döglik a család? Ez így nem jó.


Viszont! A feministák egy (folyton növekvő) csoportja egyre agresszívebben támadja úgy általánosan a férfiakat. Semmirekellő, léhűtő, undorító, mocskos, legalja nőgyűlölőknek hívnak bennünket - függetlenül attól, hogy milyenek vagyunk (és persze a hímsoviniszták fordítva). Ez sem egészséges. A tapasztalatom szerint a két ellentábor (hímsoviniszták és femin**ik) igyekszik a két nemet egymás ellen fordítani. Hogy milyen aljas indokokból, azt csak ők tudhatják. És ez az, amitől rosszul vagyok. Igyekeznek a kompromisszumokat, kölcsönös odafigyelést, közös problémamegoldást kiiktatni. Gátat akarnak verni ember és ember közé. Ez szerintem a legnagyobb baj. Mert a kérdés nem fedi a teljes valóságot.

2020. jan. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
16%
A faszt.
2020. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy nő megüt ne jelentsd fel mert himsoviniszta vagy.
2020. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!