Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltelt 8 év mit csináljak?

Eltelt 8 év mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni tőletek,16 évesen kezdtem el randizgatni,megismertem egy fiút,a kapcsolatunk nem tartott sokáig kb 8 hónap,én azóta túlléptem és most 24 évesen boldog párkapcsolatban vagyok


A helyzet a következő

Az exem akit 16 évesen ismertem meg, a mai napig zaklat, évente 3x eljátsza,főleg úgy,hogy eljegyzett egy másik lányt.

Minden évben valahogy megtalál,írogat bejelöl Facebookon,nézegeti a történetemet,kommentel valamihez,ezt általában éjjel teszi meg amikor alszok és amikor reggel felkelek, már le vagyok tiltva,és ezt minden évben eljátsza.


Egyszer csak gondol egyet az ex feloldja a tiltást vár 48 órát ,zaklat, majd gyorsan újra letilt mert gondolom tudja ő is ha valakit feloldott 48 óráig nem tudja az


2020. jan. 12. 06:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsi valamiért kiírta a kérdést,de még nem tudtam befejezni

Itt folytatom tovább

2020. jan. 12. 06:49
 2/20 A kérdező kommentje:

Lényeg az,hogy ismeri a 48 órás tiltás és így tudja elintézni ezeket a zaklatásokat


Én kb 21 évekig elég türelmes voltam,nem vettem róla tudomást,idegesített néha,próbáltam ignoralni,de nem hagyja abba


A héten volt a szülinapom, újra elkezdett zaklatni,megosztottam, hogy lehet adományt gyűjteni erre fogta magát és adott 20 ezer Ft, be szivezet néhány bejegyzésem


Én már jelentettem a Facebooknak a zaklatást

Facebook visszairt egy üzenetet,hogy megvizsgálták,és nem tapasztalnak erre utaló nyomot.


Eljuttatam arra a szintre,hogy rá írtam a barátnőjére,hogy 8 év után is ezeket teszi a vőlegényed, állítsa már le

De persze én voltam a hülye, miszerint a barátja mesélt rólam és ő egy szavam se hiszi el,hiába küldtem képernyő fotókat

Nem tudom már mihez kezdjek ezzel

Ez a 2 Facebookom,de kamu profilokkal is megtalál hiába tiltom le

Ez már szerintem nagyon beteges

Eltelt 8 év

Segítsetek mit csináljak

2020. jan. 12. 06:57
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyszer írt valami kamu oldalra,hogy miért vagyok szingli és hogy akarok e vele szexet , pedig ekkor már volt nője
2020. jan. 12. 07:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Van élet a fb-n kívül is. Töröld a francba, nekem sincs mégis megvagyok.
2020. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretném törölni, nagyon sok barátom Angliába van és az osztrákoknal kint külföldon

A húgommal is itt tudom tartani a kapcsolatot

2020. jan. 12. 07:10
 6/20 A kérdező kommentje:

Suli miatt jok a csoportok amikben benne vagyok

Nehogy már egy hülye miatt áldozzam fel a szüleimet barátaimat és a karrierem jövöm iskolám

2020. jan. 12. 07:11
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy most nem értek jol valamit, de te komolyan nem tiltottad még le? Hanem ő téged? Ez komoly? Ha most írogat lat téged, te is őt. Tiltsd le. 8 ev alatt idáig nem jutottal el? 😀
2020. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a volt barátnőm csinálja ezt 10 év után is..... és úgy adja elő mindenkinek,hogy én zaklattam,és ütöttem vertem. Mivel nagyon jó dumás a csaj így mindenki neki hisz. Elképesztő,hogy bírnak emberek ennyire betegek lenni..... csak kíváncsi vagyok,hogy akik annyira hisznek a karmába és azt mondják,hogy mindenki visstakapja amit érdemel,akkor erre vajon mit mondana?? Amúgy a legjobb tényleg az ha nem veszel tudomást róla. Én már csak röhögök rajta... bár néha még mindig ledöbbenek,hogy mennyire betegek is vannak.
2020. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul írtam le


Szét mentünk ő tiltott le

Eltelik 6 hónap feloldja a tiltást vár 48 órát zaklat és újra letilt


Nem fogom nap mint nap rákeresni hogy mikor oldotta fel a tiltást

2020. jan. 12. 07:47
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nem tudom letiltani ha ő már letiltott
2020. jan. 12. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!