Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt más is aki magányos...

Van itt más is aki magányos volt amikor regisztrált erre az oldalra, azóta sok idő eltelt és még mindig egyedül van?

Figyelt kérdés
Leveleztem itt néhány lánnyal de eltűntek.Nem tartom velük a kapcsolatot.Tudom hogy ez nem egy társkereső oldal de volt itt olyan lány aki szimpatikus volt.Lehet hogy a következő én leszek aki eltűnik.
2018. dec. 21. 10:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod, ez nem egy társkereső oldal. Én se írok vissza egy idő után név és arc nélküli akárkiknek, hacsak nincs valami extrém oka, vagy nagyon érdekel a beszélgetés. De a "beszélgessünk-hol laksz-mi a kedvenc kajád-aha az enyém a túrógombóc" típusú beszélgetéseket seperc alatt otthagyom. Menj emberek közé, a lányok ott vannak ;)
2018. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok.
2018. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Rossz,hogy egyik pillanatról a másikra eltűntek a lányok akikkel leveleztem. Ők biztos boldogan élnek a barátjukkal azért nem foglalkoznak velem.Egyedül fogok megrohadni.
2018. dec. 21. 10:58
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ez nem társkereső


igaz nekem innen volt pár kapcsolatom és egyéb találkozások is, de nem az oldal funkciója

2018. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Biztos magányos voltam, de ennek már vagy 10 éve. Azóta meg csak simán rá vagyok függve. Amúgy 1 ember volt akivel évekig tartottam innen a kapcsolatot baráti szinten.


Viszont ismerkedni sosem ismerkedtem itt. Nem is írok vissza privátban.

2018. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Társkereső oldalon se írnak vissza.Kár is ezen idegeskedni.Nekem az van megírva hogy egyedül kell megdöglenem.
2018. dec. 21. 11:03
 7/24 anonim ***** válasza:
Üdv az oldalon.
2018. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak addig tart a levelezés, ameddig megtárgyaljuk a témát, vagy valakinek kérdése volt.

Az előbb kaptam egy vigasztaló üzenetet, ami ugye nem beszélgetés, de visszaírtam, megköszöntem.

Néha ennyi is elég, hogy ha pillanatokra is, de mosolyt csaljon az arcunkra.

:)

2018. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én még vigasztaló üzenetet sem kapok.Se biztatást,se egy jó szót,de még egy mosolyt se.Pont a szeretet az ami nélkül nem lehet élni és én pont azt nem kapok senkitől
2018. dec. 21. 11:44
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a lányok :D


Lányok nélkül élni sem tudsz? Szánalmas az, hogy sírsz mint egy lány. Férfi vagy nem? Ha szeretet kell akkor menj és szerezz. Könnyű sírni és várni a csodát, hogy jobb legyen az életed. Hidd el én ezt tapasztalatból mondtam.

Amikor regisztráltam ide akkor magányos voltam, de nem azért mert nem írtak vissza lányok. Azért mert nem volt családom. Amíg ide gyk-ra írtam ki a siránkozó kérdéseimet, inkább az helyett tehettem volna azért, hogy legyen jobb életem. És szép lassa elkezdtem változtatni az életemen. Megtaláltam anyámat 15 év után,lettek barátaim, és ugye mivel nagy téma a lányok így egy csodálatos barátnőt is szereztem. 1 év kemény munka.

Valamit adj azért, hogy kapjál.

2018. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!