Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltelt 8 év mit csináljak?

Eltelt 8 év mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni tőletek,16 évesen kezdtem el randizgatni,megismertem egy fiút,a kapcsolatunk nem tartott sokáig kb 8 hónap,én azóta túlléptem és most 24 évesen boldog párkapcsolatban vagyok


A helyzet a következő

Az exem akit 16 évesen ismertem meg, a mai napig zaklat, évente 3x eljátsza,főleg úgy,hogy eljegyzett egy másik lányt.

Minden évben valahogy megtalál,írogat bejelöl Facebookon,nézegeti a történetemet,kommentel valamihez,ezt általában éjjel teszi meg amikor alszok és amikor reggel felkelek, már le vagyok tiltva,és ezt minden évben eljátsza.


Egyszer csak gondol egyet az ex feloldja a tiltást vár 48 órát ,zaklat, majd gyorsan újra letilt mert gondolom tudja ő is ha valakit feloldott 48 óráig nem tudja az


2020. jan. 12. 06:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mikor elkezd irogatni, azonnal tiltsd le. Ennyi.
2020. jan. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A világ legegyszerűbb megoldását kell tenned:

Ignorálnod, levegőnek nézned.


+ A fb-on be tudod állítani, hogy csak ismerősök ismerősei találhatnak meg kereséskor

Van még olyan is, hogy csak ismerőseid láthatják a bejegyzéseid, és külön beállíthatod azt is, hogy csak ismerőseid kommentelhetnek a dolgaidhoz.


Ha bejelöl valami módon , hagyd ott.

Ne nyomj rá se elfogadás se vissza utasításra

+Te tiltsad.



Nem tudom mit töketlenkedsz csajszi.

Nagyon elveszett bárány lehetsz, ha ennyit se tudsz megtenni magadért.


Amennyiben személyesen zaklatna, mehet a feljelentés is.


Jelentéktelen embereket ignorálom, ez jobban fáj nekik, mint bármi más.


Biztos nem kap elég figyelmet jelen kapcsolatában 🙃


24éves fejjel pedig tessék önálóbbnak lenni, fiatal nőnek számítasz már.

2020. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy nincs valami izmosabb pasas a baráti körödben, aki helyre tudná neked rázni ezt a hülyegyereket.
2020. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
A letiltogatás semmit sem ér, mert pillanatok alatt csinál másik profilt. Az ilyet jól meg kell agyalni, mert másból nem ért.
2020. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De le tudod tiltani akkor is, ha már letiltott!
2020. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Keresőbe beírom a nevét nincsen a találatok között

Nem tudom hogyan kell

2020. jan. 12. 09:36
 17/20 A kérdező kommentje:
Eljutottam arra szinte hogy esténként fel fogom felfüggeszteni a fiókom így nem talál meg sehogy , kamu profillal se
2020. jan. 12. 09:37
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz szerencsétlen. Feljebb kifejtették, millió 1 beállítás van, ami véd a zaklatóktól. Nekem az ismerőseimet nem láthatja senki csak én. Csak az ismerődseim tudnak írni a profilomra, de azt is lehet, hogy ők se tudjanak. Kommenteket is lehet korlátozni. Na meg az embert is tudod tiltani, ha elkezdi a faxságait, mert neked is ugyanúgy megvan a 48 órád.

Amúgy a pasid helyében rég megvertem volna.

2020. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bemész a beállítások és adatvédelembe, ott lesz a tiltás, ott kezded el beírni a nevét és ki fogja adni.
2020. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Csinálj egy új facebookot, állítsd be hogy ne lehessen rád keresni (lehet ilyet) és csak te jelöld be a fontos személyeket (plusz a biztonság kedvéért keress rá az exre és tiltsd le)

Régi facebookodat pedig függeszd fel

2020. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!