Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne hisztizzen 18 evesen?

Hogyan ne hisztizzen 18 evesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kerdes nem takarja pontosan hogy mit szeretnek tudni szoval elmondom. Hisztis vagyok. Sokaig tartott mig bevallottam magamnak, mert addig ugy gondoltam az emberek felreismernek. A kerdes az, hogyan tudnam kontrollalni onmagam, hogy ne kapjam fel egybol a vizet, es mindenen.

2020. jan. 12. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy ezt felismerted, akkor már tudsz változtatni. Annyi amúgy, hogy amikor éppen hárpia lennél, akkor helyette veszel egy levegőt, kifújod és azt mondom, hogy "K", majd elengeded a dolgot. De ha gondolod, írj példákat, hogy mikor szoktál robbanni, aztán úgy tudok mondani konkrétumot, hogy mit csinálj a hiszti helyett. De általában a mély levegő és a dolog elengedése segít.
2020. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Peldaul amikor a baratom a parom elottem fordult szo szerint egy lany utan es tetotol talpig megnezte, az mar mad hogy nem nezett ki jol. Persze utana azt mondta poen, de en leszoltam es fejbe kolintottam, hogy ezzel megbantott. Persze nem volt eros, de gyenge sem. Robbanok ha valaki egy percen belul nem erti meg amit mondok de ez fokent azokra igaz aki nagyon kozel vannak hozzam. Anyukammal mert o ertetlen, es mar alapbol azt feltetelezem bantani akar, illetve ha o kiabal ugy erzem muszaj vagyok kialtani hogy befejezze mert stresszes leszek attol hogy olyanert hibaztatnak amit nem kovettem el. A baratomnal gyakran azert hisztizek hogy kicsit lehetne odafigyelobb, es igenyesebb onmagara, es ram is jobban figyelhetne, es allandoan azt feltetelezem hogy hazudik. Ami igaz is lehetne, de kepes vagyok tulozni.
2020. jan. 12. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmmmm, hát tényleg úgy tűnik, hogy gyakran túlreagálod a dolgokat. De figyelj, az jó pont, hogy ezt észrevetted. Szerintem csak akárhányszor gond lenne, mielőtt kiakadnál vegyél egy nagy levegőt, aztán engedd el.


Amúgy az régen rossz, ha állandóan az jár a fejedben, hogy a párod hazudik. Bizalom nélkül nem fog sokáig élni ez a kapcsolat. Igenis beszéljetek meg mindent és tanulj meg bízni a párodban, mert bizalom nélkül hidd el, nem lesz jó.

2020. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!