Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne foglalkozzak mások...

Hogyan ne foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek akik le szarják mit gondolnak róluk mások csak csinálják amit szeretnének. Próbáltam de úgy érzem én nem tudok ilyen lenni de nagyon szeretnék.

Minden nap idegesen megyek be a munkahelyemre egész nap csak azon stresszelek hogy nem végzem jól a munkámat utálni fognak stb. Amikor iskolába jártam ugyan ez volt alig mertem megszólalni sokáig mert féltem attól hogy kinevetnek csúfolni fognak.

Ezt már nem bírom tovább mert ez az idegeskedés nem csak lelkileg de fizikailag is kezd kikészíteni és nem vagyok boldog.

Esetleg van valakinek valami tanácsa hogyan lehetne ezen változtatni? :(



2020. jan. 12. 18:54
 1/3 anonim válasza:

Egyszerüen csak le kell szarni.

Én is sokáig voltam így nem mertem felvenni azt a ruhát ami nekem tetszett és még sorolhatnám.

Aztán elkezdtem nézni youtubon videókat amik ilyesmikről szólnak.


Én ezt a csatornát nagyon ajánlom neked rengeteg hasznos önfejlesztő videója van:

https://www.youtube.com/channel/UCfhkvVIbTJqeQvf4HUNyKAg

2020. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy téged érdekel nagyon mások véleménye. Igen érdekel. Az hogy "lesz*rom ki mit gondol" az nem azt jelenti hogy mindenkit leszarsz mert azért meghallgatod a véleményt de szereted magad annyira hogy ne érdekeljen mert te így és így érzed jól magad. Az elmédet kell szoktatni ahhoz hogy te magabiztos vagy, magadon a jókat keresni, ami szép rajtad akármi és ezeket erősíteni.
2020. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy köszönöd a véleményét, átgondolod. Ezzel se nem sérted meg, se nem adsz neki további problémázási lehetőséget.
2020. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!