Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatalmas önbizalomhiány? Hogy...

Hatalmas önbizalomhiány? Hogy érezzem jobban magam?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok attól, hogy a két kolléganőmet dicsérgetik a férfiak fb-on, mikor kiraknak valamilyen új, “dögös” képet. Én sosem rakok ki, nem vagyok pózolós típus. Úgy érzem, nem vagyok rondább, mint ők, sőt, ezért is bánt, hogy ennyire ajnározzák őket. Jóban vagyunk, kedvelem is őket, de már kezdek irigy lenni és ez nagyon rossz érzés. Férfi kollégáktól is hallom vissza, hogy így csinosak, meg úgy csinosak és attól tartok, ők jobban tetszenek nekik, én meg az utolsó helyen kullogok mögöttük a rangsorban. Hogy győzzem ezt le? Hogy érezhetném jobban magam?
2020. jan. 18. 19:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
6: Köszi!
2020. jan. 18. 20:06
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért vagyok rájuk irigy, ha ez a jó szó, mert félek, hogy ők mindenkinek jobban tetszenek, mint én.
2020. jan. 18. 20:07
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Ezért írtam, hogy ne hasonlítgasd már magad hozzájuk, mert ilyen képzeteid lesznek.
2020. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tettem, amíg nem hallottam, hogy a férfi kollégák ezt rendszeresen megteszik.
2020. jan. 18. 20:11
 15/21 anonim ***** válasza:

Szóval, mivel meghallottad, hogy a férfi kollégáid dicsérnek két dekoratív csajt, ezért innentől kezdve irigy és féltékeny lettél rájuk, csak azért, mert neked meg tetszik az egyik férfi kollégád, akinek meg nem te kellesz.

Akkor még azt nem értem, hogy ennyi évesen, miért vagy egy tini agyi szintjén? Miért futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel? A plátói, gyermeki szerelemből már nem ki kellett volna nőnöd?

2020. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem én kellek neki? Te miről beszélsz?

A levezetés sem volt hibátlan.

2020. jan. 18. 20:15
 17/21 anonim ***** válasza:
Téged senki se dicsér, észre se vesznek, akkor mégis kinek tetszenél?
2020. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17: Szerintem add fel, alapvető dolgokat sem értesz és kombinálsz. Kimondta, hogy engem senki nem dicsér? Olvastál ilyet valahol? Mi ketten hagyjuk egymást, kérlek.
2020. jan. 18. 20:19
 19/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, én nem értem a dolgokat, de te hisztizel és vagy féltékeny két olyan lányra, akik nem a te kategóriád, mert ők sokkal bevállalósabbak, dekoratívabbak.

Ha kapnál dicséreteket, akkor leírtad volna, és nem vennéd úgy a pici lelkecskédre, hogy őket megdicsérik, mivel egyúttal te is kapsz a dicsfényből. De mivel téged senki nem dicsér, ezért irigyled tőlük a férfiak figyelmét, amit te nem kapsz meg.


Ha az adott kollégád szeretne tőled valamit, akkor lépett volna, és ezt is megemlítetted volna itt a leírásodban.

Ha meg ezek mind megtörténtek, akkor meg nem tudsz minden információval telve kiírni egy normális kérdést.


Tudod mit, akkor légy te is miniszoknyás kihívóan öltözködő csaj, és kuncsorogd így ki a férfiak dicséretét, ha erre vágysz.

De szerintem rajtad még az öltözködés se segítene, mert a külső kisugárzásodon meglátszódna a belsődből áradó rosszindulat, irigység, féltékenység.

A könyvet pedig azért ajánlottam, mert rád fér. Remélem sokat tanulsz majd belőle.

2020. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szerintem itt te vagy a rosszindulatúbb kettőnk közül. Meg frusztrált is valami miatt.

Egyébként kapok bókokat, nem érdekel elhiszed-e, vagy sem. Bírom, mikor valaki akkora önjelölt pszichológusnak hiszi magát, hogy valótlan dolgokat következtet ki nem is ismert információkból.:)

Mellesleg megkértelek udvariasan, hogy ne írj többet, mégis megtetted, tehát értetlen is vagy.

Én utoljára reagáltam a te kommentedre, további szép estét!

2020. jan. 18. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!