Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi segíthet elfogadni az idő...

Mi segíthet elfogadni az idő villámgyors múlását?

Figyelt kérdés

Minden olyan mintha tegnap történt volna, még is belegondolva rettentő régen volt. Visszatekintve kíváncsian vártam a jövőt és hát igaz a mondás, aki kíváncsi, hamar megöregszik ( bár öreg még közel sem vagyok). Esténként alvás előtt gyakran gondolkozom az időn, néha arra a pillanatra, amikor minden véget ér. Leírhatatlan érzést kelt bennem, olyan mintha minden üres lenne. Ilyesmi érzést kelt ki az is, amikor a múltra gondolok. Arra, hogy mennyivel könnyebb volt minden régen, megragadhattam volna a pillanatokat a türelmetlenkedés helyett.

Emlékszem, amikor kisebb voltam, alig vártam hogy elmúljak végre 18 éves. Nemrég töltöttem be, és már el is múlt több mint egy hónapja amire annyit vártam, úgy, hogy szinte semmi változás nem történt. Innen viszont csak tovább van, vissza nem, ami még rémisztőbb.



Többek számára ez tűnhet nyavalygásnak, de remélem lesznek akik megértik és tudnak esetleg segíteni az érzésen.



2020. jan. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Mintha csak tegnap lett volna a várva várt 18. születésnapom amire annyira készültem. Lassan ennek 4 éve. Nehéz ezt elfogadni de ez az élet rendje. Érettségi után csak úgy repülnek az évek..
2020. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de én is szeretném tudni. Reggel felkelek, és ha kicsit nem figyelek, akkor egyből este van. Kristálytisztán emlékszem a kisiskolás éveimre, most meg 48 éves vagyok.
2020. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Célok nélkül ez az állapot érhető el.
2020. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Cseréljünk, nekem iszonyú lassan telik az idő, gyakorlatilag már rég megállt.

Akkor telik gyorsan, ha nem vársz semmire.

2020. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!