Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Töröljem az üzenetet a messeng...

Töröljem az üzenetet a messengerből, miután nem válaszolt rá, és valószínűleg beállította magánál az üzenetek figyelmen kívül hagyása opciót?

Figyelt kérdés

Újévkor írtam neki, hogy boldog új évet egykori kolléganőm. Ennyi, semmi több. Nem jött rá válasz, gondoltam, talán többen is írtak neki, nem vette észre. Aztán írtam neki nemrég a szülinapján, szintén annyit, hogy sok boldog születésnapot, de olyan, mintha nem érkezett volna meg az üzenet, pedig ha rámegyek a beszélgetésablakra, akkor látom, hogy mikor volt online.


Sosem voltunk rosszban, inkább csak olyan kellemes munkahelyi viszonyban, és ezen a két üzeneten kívül korábban sohasem írtam neki, úgyhogy még zaklatásnak sem vehetné, különben sem akarok tőle semmit.


Vagy ez mostanában ilyen berögződés lett a nőknél, hogy aki ír nekik egy szimpla üzenetet, arról már azonnal azt feltételezik, hogy akar tőlük valamit?


2020. jan. 21. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. Szerintem ignoráld, ahogy ő is tette.

Ha nem voltatok annyira jóban, akkor egyáltalán miért írtál neki? Én sem tudok sokszor mit kezdeni az ilyen üzenetekkel. Dolgozom, a barátnőmmel vagyok vagy a haverokkal, jön egy random embertől egy üzi, akit évek óta nem láttam és amúgy sem beszéltük sokat... Elteszem a zsebembe a telefont és élek tovább. Aztán, ha épp eszembe jut, ha van szabadidőm, akkor válaszolok, ha meg nem érdekel, akkor nem.

2020. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt fészen írtad, messengeren. Akkor ugye tudod, hogy csak 10 percig van lehetőséged törölni? Utána is van. Csak akkor már csak nálad. Ő látni fogja továbbra is.
2020. jan. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Messengerben írtam. Akkor, ha csak nálam törli, az kb. ugyanaz, mintha nem vennék tudomást róla, hogy írtam.


Nálam mindig alap volt, hogy megköszöntem a köszöntéseket mindenkinek, akitől kaptam. Fura, hogy manapság sokaknak nincs fogalma az alapvető etikettről, holott az úri murit aztán nagyon szeretik előadni az emberek. Persze tudom, hogy az egyik legnehezebb dolog az az, hogy hogyan vetkőzzünk ki az igazi énünkből.

2020. jan. 21. 04:00
 4/5 anonim ***** válasza:
"Aztán, ha épp eszembe jut, ha van szabadidőm, akkor válaszolok..." mert annyit visszaírni hogy BUÉK neked is, az nagyon sokáig tart, kb 3 másodperc, főleg ha arra volt időd, hogy megnézd. Bírom ezeket a mostani elfoglalt embereket. Sajnos úgy tűnik, mégsem voltatok olyan jóban a kolléganőddel mint azt gondolod, vagy pedig egy bunkó. Mindegy is, ha kitörlöd az üzeneted eltűnni nem fog, de te nem fogod már látni és nem idegesíted magad rajta.
2020. jan. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Irritalo az ha akar vki vmit es csak közhelyekkel jön. Persze illik valaszolni hogy köszi. De ez nem beszelgetes akkor sem.

Ha akarsz töle vmit (nalam is van volt kolleganö), aki evek mulva felkeres, gözöm nincs mit akar nem is ertem aztan mg ir egy közhelyet es ennyi. Ezzel tenyleg nem lehet mit kezdeni. A hogy vagy kerdesböl sem szokott nekem leesni hogy tulajdonkeppen mi erdekli miert kerdezi. Az ilyenre irok olyasmit köszi jol. Es ennyi. Ahelyett hogy tartalma lenne kifejtené hogy mit akar igazabol elbeszelgetünk a nagy semmiröl. Nem mindenkinek van kedve bajcsevegni a semmiröl ertelmetlen

2020. jan. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!