Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam ma egy nőt akinek...

Láttam ma egy nőt akinek szőrös volt a karja. Megdöbbentem. Nem annyira erősen volt szőrös, de mégis. Nők, ti vágjátok a szőrt a karotokon? Vagy télen ez nem számít.

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 17:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
25 éves nő vagyok. Na most vagy az van, hogy rohadt öreg vagyok, vagy rohadt igénytelen, de soha a büdös életbe nem borotváltam le a karomról a szőrt, és nem is értem azokat a lányokat, akik ezt teszik. Kivéve azokat, akiknek mondjuk nagyon erős, fekete a szőr a karján, azt megértem. De amúgy?? Mi ez a baromság? :D Ennyi erővel borotváljuk már le a hasunkat is meg a fenekünket mert ott is tele vagyunk ám pihékkel (na meg mindenhol)
2020. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi a megdöbbentő azon, hogy egy emberi testen van szőr?
2020. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Télen nem mindig szoktam borotválni, sem a karom, sem a lábam, mert úgyis takarja a ruha. Nyáron sajnos muszáj mindkettőt, mert biztos túlteng bennem a tesztoszteron vagy nem tudom, de szőrösebb vagyok, mint egy átlag férfi. Ráadásul a bőröm hófehér, a szőr meg korom fekete, szóval frissen borotválva is szőrösnek nézek ki, mivel a bőr alatti szőr, amit a borotva már nem távolít el, átlátszik a bőrömön. Régen ez nagyon zavart, de mivel nem tudtam ellene semmit sem tenni, egy idő után megszoktam, hogy ilyen. Akinek az a legnagyobb problémája, hogy én szőrös vagyok-e vagy sem, az meg adjon hálát az égnek, hogy semmi baja nincs az életben, engem meg hagyjon békén a szőrtémával! :D
2020. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A tél nem számít, mert a legtöbb helyen olyan erős a fűtés, hogy melegem van.

Viszont alig látható pehelyszőröm van, ha szedném, pont azzal rontanám el a dolgokat.

A hónaljamat szedem télen is, pont mert az előző okból sokat vagyok pólóban.


Viszont, a lábamat télen csak akkor szedem, ha edzeni vagy úszni megyek - ha ez ritkábban következik be, akkor bizony szőrös a lábam. ;)

2020. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
19 éves lány vagyok, életemben nem borotváltam a karom, kevés embert ismerek, aki tenné, mint aki nem, nem értem, mit kel az ilyeneken megdöbbenni.
2020. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy tök cuki a sok válasz, addig a pontig, hogy "kivéve, ha erős fekete". Onnantól tök mindegy, egyetértesz a kérdezővel, csak máshol van a határ.
2020. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

Én minden testrészemet szőrtelenítem (a lábamat télen csak ritkán, mert nem zavar senkit), de a karomról sosem szedtem le a szőrt és nem is tervezem. Világos hajam és elég világos szőrzetem van, ha leszedném, szerintem csak csúnyábban nőne vissza és még szúrna is. Fekete szőrrel persze valószínű más lenne a véleményem.

Sok lányt láttam már amúgy, aki nem szőrteleníti a karját.

2020. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én borotválom a karomat. Nekem pont a legutolsó nyár volt a kivétel, amikor meghagytam, mert rengeteget voltam erős napon és kiszőkült, így annyira nem zavart. Bár kicsit fura volt, mert a bőröm meg nagyon barna volt, így kontrasztos volt, de annyira nem látszott.
2020. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő karján kevesebb szőr van mint a legtöbb férfi legkevésbé szőrös részein, szóval ha valamelyikük azt mondaná nekem, hogy megdöbbent a szőrös karomon, szerintem 5 percig nem tudnék felkelni a földről a röhögéstől.
2020. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azta! Képzeld én meg láttam egy szőrös farkú fickót..Hogy van ez nálatok,télen nem "vágjátok" ??? Idióta.
2020. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!