Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek van ilyen, miért...

Veletek van ilyen, miért csinálják ezt egyesek?

Figyelt kérdés

Többször előfordult,hogy tömegközlekedési eszközön nekem szemben lévő férfiak elkezdenek nézni.De félreérthetetlenül szemeznek,mereven,provokálóan.Ilyenkor általában elfordítom a fejem,de periférikusan látom,hogy csak nem száll le rólam az ürge,visszanézek,és ugyanúgy bámul.Tehát nem bemesélem magamnak.Ma 2x volt ilyen,reggel héven,utána később metrón.Az egyik eset már annyira zavart,hogy "odalöktem a fejemmel",hogy "Mit nézel haver?" erre volt csak hajlandó abbahagyni végre.

Nagyobb darab,izmosabb vagyok,és ne vegyétek beképzeltségnek,női visszajelzések és sikerek alapján arcra sem csúnya.Lehet,hogy ezeknek köze van hozzá? Irritálom őket,mert nincs önbizalmuk? vagy félelemet kelthetek bennük pusztán a megjelenésemmel?


2020. jan. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak képernyőkímélőn vannak. Ha provokálni akarnának, akkor beszólnának valószínűleg.

Én figyelmenkívűl hagyom az ilyeneket és inkább olvasok, vagy telefonozok.

2020. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Na, megint itt a paranoiás, akit mindenki bámul...
2020. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Velem még sosem fordult elő ilyen, biztos valami csodabogár lehetsz.
2020. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyenekhez aki rámenős oda megy, először kérdez, és ha nem kap normális választ, lecsavar neki párat.

Fontos mérlegelni hogy mi miatt nézhet egy adott ember, például én annak idején vállaltam a tetoválásomat annak tudatában hogy lesz akinek nem fog tetszeni a kiterjedése, és a mondanivalója. Engem viszont nem érdekel hogy ki hogyan él meg egy halálesetet. Nézze meg, magában gondoljon amit akar, nem foglalkozok vele, nekem így könnyebb az élet ha valamilyen formában, de akárhova megyek velem van a családtagom.


Még annyit hozzátennék, ha én meg is nézek valakit 2-nél többször azon van valami amire felfigyelek, külső jegyek, nőkön meg akármi.

2020. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Második,ok,paranoia...csak hát nem mindenki bámul.Bár nem tudom mi a jobb,hogy igazad van és csak paraniás vagyok,vagy ha nem.Mert hát írtam is,hogy én is próbáltam közben kizárni a paranoiát,szóval én is gondoltam erre.
2020. jan. 22. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire érdekled a nézelődő félt, akkor miért nem állsz vele szóban? Ha ennyire kiszűröd, akkor csak érdeklődést mutatsz felé:). Így is meg lehet közelíteni a dolgot. Addig, amíg nem provokál, vegzál, had nézzen, lehet, hogy csak ennyi öröme van az életében, ez meg talán még kibírható is. Légy büszke magadra, hogy jól nézel ki:).
2020. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Na most akkor képzeld el, mikor ezt pici nőként élem át úgy, hogy megvédeni sem tudnám magam, ha eldönti, hogy követ.
2020. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,hát igen,az se lehet túl jó...

És neked is "csak" ennyi,hogy így néznek? Vagy be is szólogatnak?

2020. jan. 23. 18:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ment a zöld mindenkinek.
2020. jan. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!