Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled és dolgozod...

Hogyan kezeled és dolgozod fel ha valki, bunkón, suttyó és szemét módon viselkedik veled?

Figyelt kérdés
Támadólag lép fel, ordítozik veled, az igazát állíja, a kérésedre nem akarja normális hangnemben megbeszélni a dolgokat, semmi jelét nem mutatja a tiszteletnek holott te megadtad és megadod neki a tiszteletet és agresszíven rád akarja eröltetni az akaratát és nem kíváncsi a véleményedre, meg sem kérdez, megsem hallgat. Hogyan lehet egy ilyen esetet kezelni?

2020. jan. 24. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó hangosan elküldöm a fa$#%a úgy hogy mindenki hallja és otthagyom. Ilyenkor sose szabad hagyni esélyt a visszavágásra. :D
2020. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

Én bunkóságra bunkósággal válaszolok,

és az én fegyverem a passzív-agresszív.

Korra, nemre, állapotra vagy társadalmi státuszra való tekintet nélkül megtagadom a vele való együttműködést, gúnyolódom rajta,

éreztetem vele, hogy lenézem és megvetem,

látszatra pedig olyan kifogástalan, hűvös, higgadt udvariassággal kezelem, hogy a feletteseim soha ne tudjanak belém kötni.

Látszatra intelligens és alázatos vagyok, és nyilvánosan ironizálok rajta, majd aggódva érdeklődöm, hogy fogalmam sincs, mi baja velem, talán nem érti a szavakat, amiket használok, ígérem, hogy majd megpróbálok egyszerűbben beszélni hozzá, nem tehet róla, hogy aluliskolázott :)

Ha kettesben vagyunk, nem veszek róla tudomást, nem köszönök neki, ha veszekedést provokál, egyszerűen elmegyek onnan, grimaszolok a háta mögött, vagy úgy, hogy ő is lássa, mennyire nehezemre esik a társaságában lenni.


Ez az én módszerem, és nem békességhez vezet, hanem győzelemhez és megalázáshoz.

Ha ki akarsz vele békülni, akkor nem tudom, mit kell csinálni, én nem szoktam békülést kezdeményezni az ilyenekkel, hanem eltaposom őket.

2020. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Nyílván teljesen nem nézheted levegőnek, de legyél vele közönbös. Ha egy társaságba kényszerülsz vele, akkor te a terem/szoba egyik felében, ő a másikban. Ne nézz rá, ne is szólj hozzá, ne legyen oka beléd kötni.

Annyit kommunikálj vele, amennyit éppen muszáj, pl. Köszönés.

Mást nem igazán tehetsz.

2020. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Annyit kommunikálj vele, amennyit éppen muszáj, pl. Köszönés."

Pontosan így tettem és teszek vele ezek után. Próbáltam békülni és javítani vele a kapcsolatot de sajnos láttam, hogy csak suttyó és nem igazán van kivel. Teljesen más a gondolkodásunk. Egy kedves öszinte közeledő vagy normális békülni vágyó szava, gesztuda nem volt hozzám, csak a fölényeskedés és a bunkóság.

2020. jan. 25. 10:15
 15/18 A kérdező kommentje:
*békülni vágyó barátságos gesztusa nem volt hozzám.
2020. jan. 25. 10:17
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

https://www.youtube.com/watch?v=b2MUJz8-e6A


Sajnos nem sokat lehet tenni ezekkel az emberekkel.Személyes tapasztalat is,munkahelyemen csak akkor lett végre nyugtom,mikor kilépett az illető,aki folyamatosan bántott.Bármit próbáltam,semmi nem működött.Nézd végig a videót,vond le a lényeget.

2020. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

@13-as vagyok


Ilyennel szemben nem érdemes törni magad, hidd el. Hagyd, főjjön a saját levében, mert ha veled ilyen, gondolom mással is, egyszer majd megtanulja, hogy nem lehet így viselkedni.


Én gyakran tükröt mutatok a környezetemnek, valahogy képtelen vagyok jópofizni olyannak, aki bunkó velem.

2020. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A húgod ezt nem látja rajta? Elvakítja a szerelem? Pedig előbb-utóbb vele is így fog bánni...
2020. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!