Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fél éve faluban lakunk és nem...

Fél éve faluban lakunk és nem tudom megszokni, volt más is így?

Figyelt kérdés
Nyár végén költöztünk ide, már ismertem a helyet mert a nagyszüleim itt laktak, az ő házukat örököltem meg. Nincs messze a város ahol éltünk, 30 km, de mégis olyan távolinak tűnik. 2 naponta találkoztam a szüleimmel, most csak hétvégén 2 óra hosszát. Olyan nyomott az egész. Nincs munkám és itthon vagyok, lehet ezért is ennyire nehéz most. Sok pénzünk van a felújításban, kisfiam már ide jár óvodába így csak nem kéne itthagyni a saját házat és megint albérletet fizetni városban. Embereket is alig ismerek itt, szinte látszik, hogy kinéznek vagy nem tudom, hogy mondjam. Mindenki ismer mindenkit. Olyan nyomott az egész és nem, hogy egyre jobban megszoknám inkább egyre jobban honvágyam van.

2020. jan. 28. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az ábra mutatja, szinte mindenki így van vele. Én is.

Bumburnyák szomszédok, és vagy lepajtizol velük puszi-puszira, vagy nem is köszönnek. Ez a két verzió van.

Ha nem beszélsz velük, akkor nagyképű gyüttment városi vagy.

Én már bele se merek gondolni, milyen sztorikat találtak ki rólunk, de volt település, ahol már szabályosan csúnyán nézett rám mindenki.

Itt szerencsére vannak külföldiek is, meg sok ingázó Budapestre, akik most költöztek ide.

2020. jan. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok falun lakni, mondjuk nem is otthon bámulom a falat egész nap, hanem eljárok dolgozni, így kicsit könnyebb. Nekem is nyomott lenne, ha csak lógatnám a lábam, úgy tényleg baromira ingerszegény... Tdom, egyetemi vizsgaidőszakok alatt volt hogy csak otthon ültem, majdnem belebolondultam. Mióta teljes munkaidőben dolgozok, azóta viszont nagyon élvezem, hogy este egy nyugis helyre mehetek haza.
2020. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!