Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ertelme igy elni?

Van ertelme igy elni?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy nincs kiút. Már vagy 3 eve cipelek egy terhet a vallamon, egy csaladi viszalyt, es egy bqratnak velt valakit aki elarult, amin nem tudok változtatni, de felemeszt. Mar ott tartok hogy nem megyek sehova, otthon gubbasztok csak, az egesz eletemet kilatastalannak latom. Van egy ferjem, aki nem rég kozolte hogy nem akar gyereket, nem értek semmihez ugy erzem, elveszek a vilagban. Munkát nagy nehezen talaltam, de végül elkuldtek. Gondoltam tanulok egy uj szakmát, de felek ismét a kudarctol, lassan vegzem, de mivel nem foglalkoztak velem a gyakorlati helyemen semmit nem tudok. Van ertelme igy elni?
2020. jan. 30. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Rengetegen halálos betegségben szenvednek, éheznek, háborús környezetben élnek te meg ennyi problémától megroggyansz és felmerül benned, hogy meg kellene halni?

Oké, radikálisak a példáim, de azért hoztam ezeket, hogy érezd mennyivel másabb helyzetben vagy. A nagyrészén tudsz változtatni, plusz te tehetsz azért, hogy jobb legyen. A példáimban szereplő emberek maguktól nem. Szóval bocsi, de ez életképtelenségre utal. És nem, nem a megbántás vagy a fikázás a célom. Tegyél magadért, mert magától semmi nem fog megoldódni. Vegyél erőt, akaratot magadon, mert így csak értelmetlenül halnál meg a semmiért.

2020. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd össze lépésenként, mi az, amin szeretnél változtatni. Mindig egy-egy kis lépés előre és sikerülhet. A kapcsolatot - véleményem szerint - szakítsd meg az olyan emberekkel, akikről úgy érzed: nem építenek, hanem visszahúznak. A jövőbeni lépésekre koncentrálj, ne nézz vissza a múltra, ne gondolj múltbeli emberekre, mert ezek a gondolatok múltbeli érzelmeket generálnak és visszahúznak. Az érzésvilág időtlen és irracionális.
2020. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért lett törölve a vàlaszom amiben olyanokat irtam képezd magad legyen munkàd csereld le a párod nezz motivacios videokat stb??
2020. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Há, az az értelme hogy rakd össze ezt a sz**kupacot, aztán meg már jó is lesz élni
2020. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, van. Keress egy másik gyakszi helyet,írd össze, milyen jó tulajdonságaid vannak, amit kamatoztathatnál egy munkahelyen, milyen tevékenységek-munkakörök érdekelnek. Menj ki az emberek közé, sportolj, nem jó, ha otthon vagy. Ismerkedj emberekkel, növeld a kapcsolati hálódat.
2020. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van.


Ez nem troll válasz; azért ilyen rövid, hogy érezd, a megoldás is egyszerű, mint a válasz.


Ismeretlenül is, de szurkolok Neked!!! Akármi van, itt vagyok.

2020. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2020. jan. 31. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!