Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled amikor csúfolód...

Hogyan kezeled amikor csúfolódnak rajtad?

Figyelt kérdés
És olyan emberek teszik akiket havernak, cimborának, barátnak tekintesz? Olyantól akitől nem várnád, hogy gúnyosan, gonoszkodva és rosszályúan csúfolódik rajtad.

2020. febr. 1. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Rosszindulatú, gúnyos, alattomos csúfolódást kaptam olyan emberektől akiket barátnak hittem.

Most úgy érzem magam, mintha egy világ tört volna darabokra bennem.

Kegyetlenűl megviselt az eset.

2020. febr. 1. 22:05
 2/13 anonim válasza:
43%

Ne keseredj el. Nyílván nem voltak igaz barátok ha bántottak.



Fejeld meg őket :D

2020. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek más barátaim. Akiket pedig annak hittem azok is így viselkedtek velem. Nagyon fájdalmas. Egyedűl érzem magam. Hátha javúl a helyzet idővel.
2020. febr. 1. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom velük, az életben van egy körforgás: egyszer nekem, egyszer "neked".
2020. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Röhögnék velük együtt. Nem venném magamra. A sértődöttséget csak a kisfiúk csinálják. Aztán jól orrba rúgnám őket hogy tudják kivel szórakozzatok. 😂
2020. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Összeáltak ellenem, szerencsétlennek bélyegeztek és csúfoltak, rosszindulatúskodtak, utálatosan viselkedtek velem. Valószínű, hogy valamiért nem illetem bele az elképzeléseikbe és le akartak építeni, kiközösíteni. Csúfolódással és lelki bántalmazással sikerült nekik. Nem jó még felídézni sem. Igyekszem feldolgozni, tanulni belőle és tovább lépni és igazabb, öszintébb emberekkel barátkozni, akik valóban őszintén kedvelnek és elfogadnak engem.
2020. febr. 1. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha interneten tennék akkor oda trollkodnék valami vicceset. Mondjuk pl. "A bohócokat mindig szórakoztatni kell. Ez hihetetlen." 😂
2020. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elősszőr én is poénra vettem a dolgot a barátság miatt, de idővel már nem volt annyira poén mikor mindíg én lettem a csúfolódás és gonoszkodás elszenvedője... a dolog tárgya...

Nagyon fájt, a megvetés amit kaptam tőlük...

Mérgező és alattomos "barátok" voltak.

2020. febr. 1. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
De hát az ilyen emberek majmok. Nem is nevezhető embereknek. Éppen ezért nem szabad komolyan venni ha szórakoznak. Ki kell röhögni őket hogy milyen idióták. Ennyi.
2020. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező azért neked sincs ám gerinced. Idegeneknek beszéled ki őket ahelyett, hogy nekik panaszkodnál? Itt sajnáltatod magad de te sem vagy ám jó ember így!
2020. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!