Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen emberrel mit lehet...

Egy ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem kedves volt és jó szívű stb. De ahogy telik az idő rajöttem hogy kissé fura. Pl:kiderült hogy öngyilkos akart lenni régen egy ő miatt. De nem ez ami fura hanem hogy állandóan lehangoló zenéket hallgat és arról beszél hogy milyen rossz az élete és nem bírja tovább stb viszont a cselekedetei meg mást mutatnak, rengeteget hazudik természetes módon. Olyan dolgokat csinál hogy ha megbánt valamivel és látja hogy baj van, akkor azonnal felhozza azt hogy neki ilyen rossz olyan rossz(amúgy észre sem venné az ember) be hoztam a baráti Társaságomba, de már kever össze vissza. De senki nem meri megbántani mert hogy érzékeny a lelke.. Mit lehet az ilyen emberrel tenni?
2020. febr. 12. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont mint az exem 😂

Koptasd le valahogy, ne beszélj vele, ne írj vissza neki stb. Az ilyenekkel csak a baj lesz, hidd el,

2020. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El lehet küldeni orvoshoz, vagy fel lehet képelni. Előbbit azért mert beteg, utóbbit meg azért, mert a múltjával takarózik minden alkalommal, és sajnáltatja magát.
2020. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak mondd meg neki, hogy szánalmas és senki nem szereti, aztán lekopik.
2020. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira megsajnaltata magát hogy már mindenki sajnálja.
2020. febr. 13. 00:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól nyakonvágni, aztán elzavarni a csába a nárcisztikus senkiháziját.
2020. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, de hidd el csak üres önsajnálat, azért, hogy tovább művelje a hülyeségeit. Bűntudat nélkül mondd meg neki, hogy nyugodtan ölje meg magát!

(nem vagy véletlenül egyetemista?)

2020. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, töröld ki az életedből, nem is értem, mi az anyád kínjáért foglalkozol vele.
2020. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!