Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy nagyon...

Mit lehet kezdeni egy nagyon zárkózott emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit megszerettem. Én sem vagyok közömbös a számára, de nem jutunk egyről a kettőre. 38 éves hajadon, pedig a külsejével semmi probléma és nagyon kedves is, viszont nagyon eltud merülni a kis világába és ilyenkor nem lehet felőle hallani. Amit még tudok és lehet ez miatt is komplexusos, hogy nagy türelem kell hozzá az együttléteknél, mert nem úgy működik neki ahogy szeretné. Szerintetek nekem hogyan kéne hozzá állnom? Nyomulni nem akarok, lehet azt sem venné jó néven. Próbáltam már beszélni vele ezekről a dolgokról, de tereli a szót, olyan mintha inkább homokba dugná a fejét.

Köszi


2019. dec. 21. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lassan, hagyd hogy ő nyíljon meg, ha elérkezett számára az idő akkor biztos fogtok tudni beszélni erről
2019. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Annyi magányos férfi van, aki legalább viszonylag normális. Neked mégis sikerült kifogni egy olyat, aki zárkózott, nem lehet kommunikálni vele, és nem megy neki a szex? Hogy mit lehet vlee kezdeni? Ott lehet hagyni! Ha nem, akkor lehet vele szenvedni.
2019. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Férfi és 30 éves hajadon? Mi van? 😀 Nem nőtlen inkább?


Mit jelent, hogy el van a maga kis világában?


Nem akar komolyat szerintem a viselkedése alapján.

2019. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már több mint fél éve várok, nem tudom meddig tudok még. Ezért szeretnék tanácsot kerni, mit tudnék tenni.


Kettes, ahogy írtam amúgy minden rendben van vele, értékes ember csak zárkózott, először segíteni szeretnék neki... hátha.


Utolsó: köszi az észrevételt nőtlen, csak fáradt vagyok. 🙂

2019. dec. 21. 23:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Dolgozik, elvan a jószágaival, nem jár sehova. Ha keresem akkor örül, de magától nem igazán. Felszínes dolgokról beszél csak, érzéseiről semmit. Szeretne elköteleződni csak nem tud. Imádja a gyerekeket és már szeretne is.
2019. dec. 21. 23:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen hogy az ember fáradt. Csak inkább jeleztem.


Nem tudja mit akar szerintem és fél a komoly dolgoktól.

2019. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Egy kis alap amivel tisztában kell lenned:


Az ember személyisége kb 25 éves korra kialakul. Onnantól felfele már nem igazán fog változni, CSAK HA jómaga akar, ahhoz pedig elhatározások, lelki erő kell.



Rengeteg ember (ha nyitott vagy zárkózott is) nem ismeri igazán önmagát, de sokan bele se merülnek az önismeretbe, mert nehéz dolog. Az emberek zöme pedig a könnyebb utat választja.


Annak nincs értelme, hogy te mindent megteszel, az idődet is bele ölöd, de ő arra se képes, hogy nyisson minimálisan feléd...


Ennek pedig nincs értelme, ha ő nem érzi a belső késztetést a feléd való pozitív változtatásra, akkor emberként se vagy rá megfelelő hatással.


Ha valaki felé beüt a szikra az illetőben, az ösztönösen szeretne adni a másiknak.


Pl közeledik felé, megnyílik, még ha nehezen is.


Viszont vannak olyannyira "későn észrevett" emberek, akiken ezek a szikrák se segítenek, mert több a kis sérelmük/önzavaruk.


Ha az illető önismeretével tosztában lenne és megfelelő mentalitású személy lenne, ha helyén lenne az IQ, EQ szintje, akkor nem ott lenne ahol ... Vagy ha kedvelne, megkérne arra, ne akard egyből kihúzni a dolgokat, de elfogadja a segítséged (feléd megnyílásban).


Az ahogy terel...nos önmaga elől is menekül. Ez egyértelmű.


Ne pazarold az időd.

Várhatsz is rá, de hidd el, sok ilyennek voltam/vagyok szemtanúja - egyáltalán nem boldogok a magadfajta kitartó szerelmesek, kínlodnak.


Az egyik exem is ilyen volt, de nem hagytam magam, ott hagytam.


Gondolj magadra is! Aranyos, hogy váraz, türelmes vagy, de amíg önmagával nem néz szembe, számodra esélytelen.


Nem bántásból, de ennyi időt más felé fektetnél többre mennél. Vagy csak randizgatásba, lehet találtál volna olyan embert, aki figyelne rád s nyitna is.

2019. dec. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem lenne baj, ha zárkózott, sőt, de ha az együttléteknél szerencsétlen lenne, akkor off. Ne akarj ilyen kapcsolatot.
2019. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi 7-es, úgy érzem nála már tényleg késő, túl sokat élt ebben. Én meg neki pont az ellentéte vagyok és nem akarok rá menni én sem lelkileg.


Kár volt beleírni a szexet, mert mindenki azon van fennakadva. Kitud elégíteni meg nagyon figyelmes csak van egy kis zavarja.

Aki azt írja ez miatt hagyjam jusson eszébe ő vele is megtörténhet, kíváncsi vagyok akkor is így vélekedne 🙂

2019. dec. 22. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Én felvázolnám neki, hogy igenis hajlandó vagyok vele foglalkozni, szeretni, de ehhez az kell, hogy beengedjen a világába. Most van rá lehetősége, vegyen erőt magán és bújjon ki a komfortzónájából, mert nincs mit vesztenie, jó szándékkal vagy. Amennyiben meg nem bízik meg benned, akkor te pillanatnyilag szomorúan, se tovább állsz.
2019. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!