Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer mostam még, de ma anyukám reggel itthon hagyta kikészítve a szennyes zoknikat, én pedig gondoltam, hogy kimosom, hogy mire hazaér ne ezzel kelljen kezdeni. Be is állítottam mindent, csakhogy a hőfokot 30 fok helyett 60-on felejtettem. Hazajött és valahogy kijött szóra, hogy mennyire is állítottam a fokot és ezen kis híján agyérgörcsöt kapott. Hála Istennek semmi bajuk nem lett a zokniknak, de lassan másfél órája ezen megy a vita, hogy én hogy lehet ilyen idióta. Aztán ezen én is felkaptam a vizet, mert az utóbbi időben minden szar apróság miatt leidiótáz vagy más szép jelzővel illet. Megmondtam neki, hogy én a gyerekemmel biztos nem fogok majd csúnyán beszélni, mert tudom milyen rossz érzés. Aztán állítása szerint én kezdtem el vele kiabálni, meg én vagyok a szemtelen. Mostmár ott tartok, hogy megbántam, hogy hazajöttem. Mondtam apukámnak, hogy holnap megyek vissza fél nyolckor, mert nem akarok itt lenni és csak annyit tud mondani, hogy ne legyek már ilyen, meg ne csináljam ezt. Anyukám véleménye erről, hogy menjek az én dolgom. Meg még annyit csíptem el, hogy a konyhában apukám ott susmusolta, hogy ne mard már el..

Mi a véleményetek? Menjek vagy maradjak?



2020. febr. 14. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, amit itt emberek művelnek. Én sem mostam ki a ruháimat 12 évesen, most mégis egyedül élek és már a szüleimmel se beszélek, mert semmi szükségem rájuk. Nem életkor függő, hogy egy ember megtanulja magát fent tartani és ellátni. A drága kérdező anyukája pedig NYUGODTAN ugyanúgy megkérhette volna a gyerekét, hogy mosson ki, vagy megmutathatta volna neki magától, hogy hogyan kell, elvégre a szülő dolga nevelni a gyereket, nem a gyerek kötelessége odamenni a szülőhöz könyörögni, hogy nevelje. Kicsit a felelősségeket szerintem itt sok válaszoló felcseréli és fejben nincs a helyén ez sokaknál. Nem kellene így mindent kiforgatni.
2020. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ki nem állhatod anyádat, akkor ne beszélj vele, ezzel bünteted meg a legjobban és neked is sokkal nyugodtabbak lesznek a mindennapjaid. Velem apám mindig is egy szemét láda volt, és képzeld el, hogy amikor kizártam az életemből és azt mondtam neki, hogy többet nem beszélünk és nem akarom látni többet, akkor olyanokat irogatott, hogy "gondold meg felégetsz e magad mögött mindent, mert te húzod a rövidebbet", látszik micsoda egy zsarnok ember ebből is, meg milyen ostobán játszmázik még akkor is, amikor még a saját fia se áll vele szóba. Na lényeg a lényeg, pár héten belül már könyörgött, hogy látogassak haza (természetesen csak írásban, mivel a telefont nem vettem fel sosem, sőt, kinyomtam), és kb 3 hónap alatt halálos beteg lett úgy, hogy előtte soha életében még csak orvoshoz se ment, olyan makkegészséges volt. Ebből is látszik, hogy vannak olyan nem normális szadista szülők, akik szó szerint bele betegednek, ha kikerül a gyerekük az uralmuk alól. El lehet gondolkodni azon, ki húzta a rövidebbet, és ki veszített az egészben... Lehet itt puffogni, hogy így a gyerek hibája minden meg úgy, a végén mindig fény derül az igazságra
2020. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!