Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldiek is likejelekkel...

A külföldiek is likejelekkel tudják le a válaszadást messengeren?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez ilyen primitív "magyaros" szokás?

2020. febr. 18. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, szokás. És a rövidítések is.

Volt már, hogy googleznom kellett mit jelent amit írt.

2020. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Sem itt, sem máshol nem szokás, mit nem lehet ezen érteni? Ez egy gyors és egyszerű módja hogy valaki letudjon egy nemkívánatos beszélgetést, ennyi. Semmi köze az ember nemzetiségéhez.
2020. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ezutóbbi kicsit ellentmondásos volt. ;)

Előbb azt írod hogy nem szokás, utána meg hogy így rázzák le a nem kívánatos személyeket. :D


De az első üzenetekben is megvannak ezek az ellentmondások. :P

2020. febr. 18. 15:21
 14/17 A kérdező kommentje:
Hm. Délután egykor tettem fel a kérdést, a 14.ik hozzászólásnál járunk, de még egy értelmes válasz sem született. Elég elszomirító.
2020. febr. 18. 21:55
 15/17 anonim ***** válasza:

A "szokás" olyan dolog, ami egy adott népre, csoportra jellemző. Likejelet mindenki használ a facebookon, főleg ha nem akarja megtisztelni a másikat azzal, hogy teljes mondatban válaszol. Így ez nem egy különös szokás, mert minden nemzet tagja csinálja. Nem függ attól, hogy magyar, vagy külföldi.


A külföldiek is ADOTT ESETBEN likejelekkel tudják le a válaszadást. Nincs különbség.


Remélem ez kielégítő válasz volt, mert én meguntalak.

2020. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ha meguntál akkor miért vagy itt? :P

Én nem nézegetek olyan tartalmakat ami nem erdekel.

2020. febr. 19. 13:56
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ha már a válaszokban ennyire a szokáson van a hangsúly, és a miértjén, akkor elmondom én is a véleményemet erről: Primitiv szokás. Ha valaki nem kívánatos beszélgető társ, akkor tessék egyenesen megmondani a szemébe. Ennyi.
2020. febr. 19. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!