Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért nem...

A nők többsége miért nem érti, miért reagálja túl az alpári/fekete humort?

Figyelt kérdés
A legtöbbjük nem tud rajta őszintén nevetni, csak lemegy empatikusba és vagy rászól a többiekre vagy tüntetőleg nem is vesz részt benne. A srácok meg néha egy-egy lány körülöttem keményen szívják egymás vérét, mennek az oda-vissza oltások, poénok, aztán van egy csomó nő, aki megszólja azt a lányt is, aki csatlakozik hozzájuk, hogy hú, milyen primitívek. Egyszerűen mintha nem tudnának kiszakadni a finom kisasszony szerepből és belemenni a játékba. Vagy legalább visszaadni kulturáltan a nekik dobott labdát.
2020. febr. 19. 10:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, nekem aztán jöhetnek a führeres viccek, fekete humor, bunkó humor, minden, de nem értem ennek mi keresnivalója lenne egy munkahelyen, vagy oktatás közben...???
2020. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy csak nem voltatok viccesek..?
2020. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ha a banda 80%-a röhög rajta, ami azért nem 5 ember, akkor de, viccesek voltunk. És nem oktatás meg munka közben zajlik, hanem egy közösségként tekintek rájuk, akik együtt szórakoznak akár munka/tanítás után is. Meg is bolondulnék, ha nem lenne oldott a hangulat. És érdekes módon mindig a csajok jöttek és cseszték el a bulit a nyávogással meg szólták meg azt a pár lányt, aki képes volt arra, hogy együtt nevessen velünk.


Volt szó a fizuról, mondta az egyik csaj, hogy ó, hát x összegért ő ott táncol, ahol akarják, az egyik srác meg rákontrázott, hogy ő is. Mindenki normális poziban van jó bérrel, megengedheti magának a szürreális poénokat. De a többi nőnek ebből mi jött le? Micsoda primitív, magát kellető ri...c... Annyira tudok gratulálni az ilyen b...atlanoknak.

2020. febr. 19. 12:40
 14/29 anonim ***** válasza:
54%

Neveltetés, sok lánnyal sajnos nem tudok lányként barátkozni, mert beléjük van verve, hogy neked iylet nem szabad, aztán emg csoda, ha nem veszik őket komolyan a férfiak, mert tojáshéjakon lépkedve kell velük beszélgetni :D


Sajnos ez van, amikor meg megy a r**ancozás aakkor meg pusztán irigysé,g ő meg meri tenni és ezzel népszerűbb is, míg a másik meg fél ettől, sajnos ez van, egyenként kell bevonni az ilyen lányokat ha akarod, úgy hogy a többi ítélkező ne legyen a közelben :D

2020. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

#13

Van átmenet a holokausztviccek és a "nem oldott" hangulat között. Ezt tényleg nem érted? :D

2020. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
69%

“Ha a banda 80%-a röhög rajta, ami azért nem 5 ember, akkor de, viccesek voltunk”


Ez nem azt jelenti, hogy viccesek vagytok/voltatok, hanem csak azt, hogy a többség tudott azonosulni azzal, amit mondtatok. Relatív, hogy kinek mi a vicces.

2020. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Majd legközelebb úgy teszek fel akkor kérdést, hogy ezek a pcsák miért nem tudnak azonosulni azzal a humorral, amivel a normális nők és a férfiak igen. Köszi a tippet!


14-es, teljesen egyetértek...

2020. febr. 19. 13:58
 18/29 anonim ***** válasza:
85%

Szóval az a normális, amire te azt mondod?


Elkeserítelek, mert szerintem meg te bunkó vagy, nem normális... De ugyebár ki milyen. Én nem értékelem a humorodat, de másfajtát igen.

2020. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező , írtam ki én is egy kérdést ezzel kapcsolatban , javaslom nézd meg az én véleményemet , és ráadásul férfi vagyok .. Tudod ami neked vicces , az lehet másnak nem az. Mi jogon várod Te el azt , hogy mindenki olyan legyen mint Te? Hogy mindenki azzal az idióta humorral legyen megáldva, mint Te ?
2020. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a humorod lehet a legnagyobb probléma, ha le pecsázol másokat csak azért, mert nekik nem vicces az, ami neked igen. Kicsit nagy az arcod.
2020. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!