Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért nem...

A nők többsége miért nem érti, miért reagálja túl az alpári/fekete humort?

Figyelt kérdés
A legtöbbjük nem tud rajta őszintén nevetni, csak lemegy empatikusba és vagy rászól a többiekre vagy tüntetőleg nem is vesz részt benne. A srácok meg néha egy-egy lány körülöttem keményen szívják egymás vérét, mennek az oda-vissza oltások, poénok, aztán van egy csomó nő, aki megszólja azt a lányt is, aki csatlakozik hozzájuk, hogy hú, milyen primitívek. Egyszerűen mintha nem tudnának kiszakadni a finom kisasszony szerepből és belemenni a játékba. Vagy legalább visszaadni kulturáltan a nekik dobott labdát.
2020. febr. 19. 10:00
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem azért p..csázom le őket, hanem hogy nem bírnak elmaradni a valagukon és megszólják azokat, akiknek más a humora. Meg beleugatnak és megdorgálnak felnőtt embereket, mintha a szüleink lennének. Behúztunk egy csajt a csapatba, aztán egyből megy a ribncpletyka róla a háta mögött, mert fáj nekik, hogy ő nevet velünk. Annyira gusztustalan szipirtyó viselkedés ez, hogy nem lehet másnak hívni ezeket.
2020. febr. 19. 14:55
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

#21

Te is szidsz másokat, mi a különbség?

2020. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, elég visszataszító alak vagy. Szerintem itt nem a viccekkel van a nőknek leginkább baja...
2020. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam az összes választ, ha valaki már írta, amit én fogok, akkor bocs.

Na szóval a lányok egyszerűen csak így vannak nevelve. Írom ezt nőként. Egy nőtől még a mai napig is azt várja a társadalom, hogy tettesse a hülyét és a szende szüzet, ha szexről, sz#rásról, menstruációról vagy egyéb teljesen természetes testi funkciókról van szó. A férfiak nem a laza, nem sértődékeny nőket szeretik, hanem a kis bizonytalan, szűzies, törékeny, védelmezni valóakat. Egy nő tahó rbanc, ha nem cukcsimukcsi, kedves, mosolygós, hanem mondjuk elküldi a qrvaanyjába a csávót, aki megfogta a fenekét a buszon. Egy ilyen nő nem kell senkinek, egy ilyen nő férfias, primitív. Egy nőnek nem szabad viccesnek tartania Torrentét vagy Boratot, hanem látványosan meg kell rajta botránkoznia, különben nem törékeny, érzékeny, védelmezni való nőnek látják a férfiak és nem repülnek egyből hősiesen megvédeni a primitivitástól, hanem egy jófej havernak, akivel legfeljebb együtt lógnak, de kapcsolatra azért nem kéne. Mivel a legtöbb nő tetszeni szeretne a férfiaknak, ezért asszisztálnak a dologhoz.

2020. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom, utolsó. Én keményen tolom a kérdező által említett játékokat és szeretem a sötéthumort és a szenya vicceket és a legtöbb férfi aki velem barátkozott majd udvarolt, többek között ezt szerette bennem a legjobban. A mostani párom is imád érte, hogy nem vagyok "kikezdhető" lány, hanem hogy vagyok elég intelligens visszapasszolni a labdát nevetve...

Sajnos a barátnőim, pontosabban volt barátnőim is ez a kényes kategória volt... Fiúkkal jövök ki nagyrészt, 1-2 lány barátom van csak. De sosem volt gondom azzal, hogy ezt férfi oldalról ne imádta volna a többség.

2020. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
59%
Egy ideig még lehet vicces csak akik mindig így poenkodnak általában nem veszik észre hogy mikor esnek át a ló túloldalára és mikortól baromi sértők.
2020. febr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
86%
vicc és vicc között különbség van.Az én haveri társaságomban (vegyesen vagyunk lányok-srácok) is repülnek a szex-viccek/sötét viccek stb, sőt, mivel multi-kulti a társaság, még azzal is szórakozunk. A különbség, hogy, mondjuk a magyar viccet én kezdem, a muszlim viccet a muszlim haverunk, így tiszta mindenkinek, ki meddig mehet el egy viccel. Butaság, hogy a lányok kevésbé értik az efféle humort, vannak, akik szeretik, vannak, akik nem. Ha valamit viccnek szántál, de nem úgy lett fogadva, akkor fogod magad, és továbblépsz. Idővel mindenki megtalálja a saját humorának megfelelő társaságot.
2020. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Az ilyen oltogatós beszólogatos odavisszák nagyon könnyen át tudnak menni durva sértésekbe. Lehet, hogy a barátaid tudják mindig, hogy mi a szitu, de egy kívülálló ebből kb annyit lát, hogy egy csapat ember sértegeti egymást.

És a kicsit is önbizalomhiányos embereket nagyon könnyű megbántani, ha puszta szeretetből véletlenül arra a pontra tapintasz rá, amit nem szeret magában. Nehéz dolog ám az önirónia.

Meg amit előttem is írtak már, nagyon tartják még magukat a társadalmi sztereotípiák is.

Meg persze van akinek egyszerűen más a humora.

Hogy ezért miért pletykálkodnak? Mert őket ez szórakoztatja, ennyi a történet.

2020. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, szeretem a cards against humanityt is (a lánybarátaim többsége is). Szeretem a fekete humort, a szurkalodast, csipkelodest, szarkazmust, iróniát, kb mindenféle viccet. Viszont az alpári, fingós-kakilós-bofogos poenokat nem, szerintem nem vicces és semmi humoros nincs benne. Azt is utálom, amikor egy filmben (vagy bárhol) az a poén, hogy káromkodunk. Én úgy gondolom, hogy bizonyos intelligencia felett ezek a dolgok nem viccesek, hanem kínosak (a fiúbarátaim is osztják ezt a véleményt).
2023. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!