Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megyek az utcán, miért...

Ha megyek az utcán, miért bámulnak az arcomba idegenek?

Figyelt kérdés

Kb: 10-ből 7-8 ember bisztosan megbámul, teljesen átlagos a megjelenésem, nem öltözöm kirívóan. Egy átlagos embert miért bámulnak meg ennyire feltűnően? Általába én azokat nézem meg, akik furán öltöznek, fura valamilyük. Na de rajtam nincsen olyan fura dolog, legjobban az arcomat bámulják. Nem hiszem hogy üldözési mániám van, mert nem mindenhol tapasztaltam. Például ahol lakom, ott rám se néznek. A pályaudvarnál, vagy ha például megyek egy forgalmas helyre, 8 ember bisztosan megbámul.


Én nem szoktam rájuk nézni, vagy csak ritkán. A szemem sarkából látom hogy néznek az arcomba. A legdurvább az, hogy már az ismerőseim is észrevették hogy bámulnak.


Általába idős férfiak, nők néznek meg. A fiatal korosztályból elvétve egykét fiú. A lányok (én korosztályom) meg egyáltalán meg se néz.


Valakinek tippje? Voltatok már ilyen helyzetbe? Kezdjek félni?


Voltam pszichologusnál és pszichiáternél is, nem állapítottak meg nálam üldözési mániát.



2020. febr. 20. 11:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Bámulj vissza, abbahagyják.
2020. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#8 Már miért lennék szociófóbiás? Olvastad amit ide írtam, vagy csak ide hánytá valamit?


Kérlek olvasd el, aztán újra írj valami értelmeset. Nem vagyok beteg, látom amit látok. De itt aztán magyarázhat az ember, mert ugyis hülyének nézik.



#11 Valahol igazad van, de megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül. Néztem a régi kérdéseket, és olvastam hogy más is járt így.

2020. febr. 20. 11:48
 13/32 A kérdező kommentje:
#9 ugye hogy milyen zavaró? Téged is bámulnak?
2020. febr. 20. 11:49
 14/32 A kérdező kommentje:
Múltkor egész hazáig egy öreg néni bámult, borzalom. :@
2020. febr. 20. 11:51
 15/32 anonim ***** válasza:
32%

Kérdezö,figyelj 99%hogy njncsen ,,karakteresebb" arcod mint nekem!Itt a városban mki ismer má,ha máshol megjelenek mki megnéz,annyira nem vagyom átlag,tucat fej!

De enhem nem zavar,magasrol leszarom!

De legalább 188cm vagyok 94kg,van egy alkatom,megjelenésem a fejem fura!De nem ez számit!

Majd ha Te is 40-45éves leszel rájössz!

Baseball ütövel meg ha vapakit megversz akkor bajba fogsz kerülni,mert a baseballütő fegyvernek minősül

2020. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Besaball ütővel szétvernél mindenkit, de nem vagy beteg, áhh nem...
2020. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#15 Kérlek írd le újra, mert az agyam nem fogja fel amit ide írtál. Csupa helyesírás! Az sem derűlt ki hogy hányas válaszóló voltál a #15 válaszod előtt. Vagy csak új válaszadó vagy?
2020. febr. 20. 11:57
 18/32 A kérdező kommentje:
#16 Ironiáról hallottál már? Csak nem gondolod hogy majd baseball ütővel megyek utcára? Istenem. 🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. febr. 20. 11:59
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
akkor vedd a szociofóbiát is iróniának! :-DDD
2020. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Utolsó te egy ritka nagy gyökér vagy!
2020. febr. 20. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!