Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az olyan emberekről akik mindenről beszámolnak facebook-on. Hol vannak,kivel vannak,mit csinálnak,lefényképezgetik hogy MIT ESZNEK ÉS MIT ISZNAK,mi volt a reggelijük/ebédjük/vacsorájuk, fényképezgetik magukat hogy az adott napszakban éppen h néznek ki stb.

Engem személy szerint r*hadtul irritál de kíváncsi vagyok ezt más hogyan látja.



#fénykép #Facebook #tükörhobbitok
2020. febr. 23. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Leszarom őket. Unfriend vagy követés leállítása.


De a te háborgásod sem kevésbé irritáló.

2020. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám,hogy irritál,inkább nevetséges.Butának és önbizalomhiányosnak látszanak,mintha félnének,hogy nem fogják őket fontosnak tartani.
2020. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, h komoly bajok vannak fejben. Nulla életük van, és így próbálnak érvényesülni, mert sehol máshol nem tudnak. Sok a szeretethiányos, unatkozó egoista ember is. "Kedvencem", amikor egy nő kétnaponta feltesz egy pózolós képet magáról, amit 68-an kommentelnek "Jajj de szép vagy!, Csini vagy Böbi!, Szúrnálak!", és hasonlók. A nő is szánalmas, de a sok hülye meg egyenesen gyalázat. A nő a nemlétező önbizalmát próbálja létrehozni ezáltal, a sok majom meg boldogan asszisztál hozzá. Nevetséges, bár valójában sírni kéne az összes résztvevőnek.
2020. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leállítom a követésüket. Ismerősömnek nemrég született gyereke, folyamatosan rakja ki a képeket róla, gyakran full pucér a gyerek, ráadásul mindezt nyilvános posztok formájában. Engem személyesen nem irritál, leállítom a követést és kész, de szegény gyereket azért sajnálom. Felnőttként amikor állást keres megnézik majd mi van fenn róla a neten aztán szembejönnek a pucér fotók
2020. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik legjobb barátom kezd ilyenné válni,akivel napi szinten tartom a kapcsolatot és van amikor "felháborodik" mert nem like-olom 1-2 képét.Már felhívtam rá a figyelmét de szerintem észre sem veszi...Nem "unfriendelhetem" egyszerűen mint azt a "kedves" 1.számú kommentelő írja,gondolom te sem vagy különb,én nem felháborodtam csak megkérdeztem,hogy másoknak mi a véleménye. Tulajdonképpen a te véleménynyilvánításod annyira intelligens és elfogadható,hogy kicsúfolni sem lehet.
2020. febr. 23. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek? Mert engem nem.
2020. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!