Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy tényleg különleges vagyok, vagy csak magamat gondolom annak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 20:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

🤔 a "különleges" mit is takar számodra?


Ha végig sorolnám mi mindenhez értek s van érzékem lehet a vas falon is átütnéd a fejed.


Így azok együtteséből lett a vállalkozásom is a nulláról anno.


IQ teszt is csak egy dolog, mensa klubban is csak fogtam a fejem milyen visszataszító személyiségek is vannak.


mensa.hu-n tudsz csinálni online tesztet, ha érdekel az IQ szinted.


Nah meg az alap személyiség.

Nálam INTP , a népesség alig 3%-át teszi ki.


Életemben 2 személy társasága az ahol igazán önmagam vagyok s megértenek, én is őket.


Menj rá önismeretre s próbáld ki magad minél több dologban, hogy megtudd tudsz-e valamit az átlagnál jobban teljesíteni.

2020. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Viszont ha csak te érzed, de marhára nem tudod miben vagy jó s nem tudsz felmutatni semmi eredményt, akkor gondok vannak fejben feléd.


Addig ne gondold magad annak, míg nem tudod az igaz önismeretből a választ.

2020. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha traitjei kivételesek a pozitív értelemben. Például kiemelkedően kreatív és olyan dolgok jutnak az eszébe, ami senki másnak vagy valamit hihetetlenül gyorsan magas szintre tud fejleszteni (pl soha nem gyakorolta a rajzot, de elsőre is nagyon élethűen rajzol vagy ha már pár hónap edzés is durván látszik a teljesítményén), a kimagasló (130+) IQ, ilyesmik. Sajnos a legtöbb ilyen dolog kitartást igényel, mire kiderül, hogy az illető "gifted". És van, hogy ha nem a megfelelő dologgal foglalkozik aktívan, akkor soha nem derül ki igazán.
2020. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki különlegesnek érzi magát, az biztos nem az.
2020. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Az egyén feladata az lenne az élete során, hogy kiderítse mi az ő útja, küldetése. Amikor ezen sokat dolgozik valaki, valamiben különlegessé fog válni. Azért is természetes állapota az embernek az, hogy keresi miben teljesedhet ki, hogyan lehet hasznos, fontos, kiemelkedő, mert valóban mindenkiben van valami rá jellemzően különleges. Olyan ez mint a kèpességek általában. Lehet hogy van, de ha nincs hozzá eszköz, felület, akkor nem tud megnyilvánulni. Ezért keresni kell, aztán meg fejleszteni. Az eredményekből, a visszajelzésekből, a hatásából fogod tudni. Talán. De lehet tényleg 200 évet kell várni rá.
2020. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kiemelkedő eredmények vagy potenciálisan kiemelkedő eredmények.


(Persze ez nem egy adott pici közösségben értendő. Azaz ha a faluben te beszélsz legjobban angolul, lehet még a B2-t sem léped meg ami még elég rossz szint)

2020. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%

lehet hogy különlegesen átlagos az illető? azis egyfajta adottság, pl. kémek biztos vágynak erre, jól jöhet néha...

amúgy tapasztalatom, a nem különleges emberek gyakran hiszik magukról, hogy azok (pl én is kamaszként, aztán szerencsére kinőttem), az igazán különleges emberek meg úgyse fogják elhinni, hogy azok... erről ismerkszenek meg

2020. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
Definiálni kéne a különleges szót, de amúgy fun fact: Alapjáraton mindenk irohadt különlegesnek hiszi magát, különösen az Y és Z generáció,
2020. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én a "különleges"-t most itt leginkább úgy értettem, hogy nagyon eltér másoktól. Személyisége, viselkedése elsősorban.
2020. febr. 24. 15:15
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha az vagy? Mi van akkor ha nem?
2020. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!