Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nőből vagy férfibő...

Szerintetek nőből vagy férfiből van több zsugori, fillérbaszó ember?

Figyelt kérdés

Demográfiailag is van egy kiugrás a háborút, forradalmat és nélkülözést megélt generációnál. Ebben a korosztályban több a nő, de ez annak is betudható, hogy ekkoriban a férfi kereste a pénzt és a nő osztotta be és a háztartást is ő vezette.


Azóta viszont ez kiegyenlítődött, főleg a fiatalabb generációkban.


Nőknél azért nem látszik, mert amíg fiatal és szép, addig szinte mindent megkap ingyen és kívülről csak annyit vesz észre a külső szemlélő, hogy mindig új ruhákban van és igényesen van felöltözve.


A férfiaknak viszont mindenért fizetniük kell, ellenben náluk rengeteg női dolog kiesik a vásárlói kosárból és a férfiak úgy nagy átlagban még mindig sokkal igénytelenebbek tudnak lenni.


Tehát olyan emberekre értem, akik kitűztek maguk elé egy célt, hogy legyen mondjuk x éves korukra y vagyonuk és az életfunkciók fenntartásán kívül semmire sem költenek. És ez már annyira természetessé vált számukra, hogy nem is tudnának másmilyenek lenni.



2020. febr. 29. 01:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lassan itt is kiderül, hogy mindkettőből több van, mint a másikból.
2020. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A pasik sokkal fillérb-szóbbak.


Lány társaság: "Jajj, majd én fizetem a vacsit, majd akkor egy italra meghívsz, vagy legközelebb te fizeted, hagyjad, nem baj, meg hoztam egy nagy üveg vodkát is, meg nem bírtam eldönteni, milyen üdítőt hozzak, így hoztam kétfélét is!"


Férfi társaság: "Srácok, hoztam egy üveg viszkit meg egy doboz pizzát, a Pizza 2000 forint volt és Dani 2 szeletet evett, akkor már 400 forinttal jössz!!! A viszkiből meg már a harmadik pohárra iszod, azt is osszuk már szét, kinél van számológép?"


:))))))


Bárcsak viccelnék.

2020. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nők szeretnek vásárolni a férfiak nem.
2023. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!