Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Egy üzletben dolgozom és a vásárlók a kollégáimnak normálisan tudnak köszönni de nekem szinte el sem fogadják. Köszönök erre úgy néznek rám mint a véres rongyra vagy pedig a másik opció hogy undorogva elfordítják a fejüket. Ha valamit visszamormog mégis valamelyik az már ünnepnap. Soha egyikkel sem volt semmi konfliktusom, nem beszéltem velük egy szót sem így nem is ismerhetnek. Egy faluban élek ahol egyszerű sőt túl egyszerű emberek élnek... Amikor elutazom egy normális nagyvárosba ott mindenkivel megvan a szimpátia. Itt meg épphogy nem borít a kedves vásárló egy vödör sz@rt a nyakamba....

Miért jó ez némelyiknek?

Miért érzi magát egy falusi mindenhatónak?


2020. febr. 29. 20:47
 1/7 anonim válasza:
Azt nem tudom miért ilyenek.Én is egy faluban élek és ugyanígy bánnak velem is.Nem tudom mit képzelnek magukról.Nagyon primitívek.
2020. febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a falusi az ilyen. Túl egyszerű és túl primitív... Ócska parasztok... Sötét bunkók
2020. febr. 29. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ignorald, az ilyet ugy lehet kibirni.


Most voltam egy pesti jaj de divat fodraszszalonban.

Koszonni nem birtak bejovetelkor meg elmenetkor se.

De vegigneztek rajtam.


Fodraszcsaj azt hitte o szarta a spanyol viaszt, burkoltan lenezo szoveg.

Az ileyeknek ugy megnutatnam egy havi bevetelemet komolyan.


Raadasul fos is lett.

Meg mondom unszimpatikus bekepzelt bagazs.


Szoval utana elmentem mashova es megcsinaltak a hajam 5x-os aron egy celeb fodrasz, aki nem is volt bekepzelt, pedig na, neki lenne mire.

2020. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy elterjedt rólad valami pletyka,ez lehet annak ellenére is,hogy nem beszélgetsz velük. Primitív emberek hajlamosak készpénznek venni mindent,akkor is,ha nincs hozzá közük,lenéznek,mert hát "biztos úgy van,ahogy a Pista mondta"

Nemrég dolgozol az üzletben? Van akinek ez is lehet indok,mert te nem a Mari vagy,aki ott van 10 éve,és olyan gyanúsan áll a szemed...Vagy feltűnően jól nézel ki? Irigység is lehet a háttérben.

2020. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is erre gondolok mint a 4-es válaszoló.
2020. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11 éve vagyok ott. Férfi vagyok, nem nyujtok olyan látványt mint egy csinos eladó, de az itteni átlaghoz képest más vagyok abban hogy nagyon adok magamra. Mindig frissen zuhanyozva és tiszta ruhában megyek dolgozni. A lábamon mindig olyan a cipő mintha most vettem volna ki a dobozból. Ezzel ellentétben az emberek 95%-a még a haját sem mossa meg. Büdösek elhanyagoltak még azok is akik nem alja munkát végeznek... Ha esetleg ez szúrja a szemüket akkor plusz egy jegy az amúgy is jellemtelen bizonyítványukba
2020. márc. 1. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez is könnyen lehet nekik irritáló.Én is férfi vagyok,de már nem lepődöm meg semmin,az emberek bármiért utálhatnak.
2020. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!