Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha már teljesen...

Mit csináljak ha már teljesen elegem van az emberekből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az utóbbi pár évben úgy megváltozttam, hogy teljesen megutáltam az embereket a családomat és barátaimat is bele értve. Idegesít, hogy annyira idiótán tudnak viselkedni már az is zavar, ha nevetnek vagy sírnak, de már az is ha lélegeznek. Például egyszer annyira zavart, hogy hallom ahogy egy ember mellettem lélegzik miközben aludt, hogy fogtam egy párnát és megpróbáltam megfojtani, de nem halt meg mert felébredt. Hogyan lehet úgy élni egy emeberek uralta világban, hogy utálod az embereket de még önmagadat is? Legszivesebben kinyírnák mindenkit és magamat is. Valaki érez még hasonlóan?
2020. márc. 1. 00:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Költözz a mező közepére.
2020. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 robi1980 ***** válasza:

" Például egyszer annyira zavart, hogy hallom ahogy egy ember mellettem lélegzik miközben aludt, hogy fogtam egy párnát és megpróbáltam megfojtani, de nem halt meg mert felébredt."


Ha nem troll a kérdés és ezt komolyan írtad, akkor nagyon gyorsan menj orvoshoz!


Én amúgy a horkolást nem tudom elviselni, de nem akartam emiatt senkit megölni, pedig már az őrületbe kergetett...


Egyébként: Miért nem költözöl külön kis lakásba, akár albérletbe?? :O



"Legszivesebben kinyírnák mindenkit és magamat is." - Ténylegmennyédokihoz...

2020. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Érettebb vagy. De azt a lélegzős dolgot nem értem, de az idegesít engem is amikor valaki csamcsog, pedig szóltam neki 8×.
2020. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!