Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor beszélek életem...

Sokszor beszélek életem élményéről. Akkora gond lehet ez?

Figyelt kérdés

2 éve kijutottam New Yorkba 3 hónapra. Végigjártam mindent, gyakorlatilag reggel 8-tól este 8-ig mentem. Napi 10-20 km séta! Nagyon sok élményt szereztem, még mindig akadnak új sztorijaim. Csomó embernél laktam, csomó történet.

Annyira nagy baj ha heti egyszer bedobok egy sztorit vagy ha látunk valamit a tévében akkor mesélek valamit? Családtagjaim nem nagyon kiváncsiak rá, már rám szóltak miatta. Egyszer elmondtam hogy voltam, többet ne hozzam szóba.

Soha nem fogok eljutni ilyen helyre, ez a valóság sajnos. Szerintem életem végéig meghatározó lesz az a 3 hónap. Többet éltem akkor mint elötte valaha, totális kilépés a komfort zónából.


2020. márc. 1. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Láttad az Agymenőknek azt a részét mikor az egyikük kijutott a világűrbe? :D
2020. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet irigység, de az is, hogy egyszerűen unják. Nekik nem élmény az, ami neked igen.


Egyébként meg soha ne mondd, hogy soha! :)

2020. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem néztem azt a sorozatot, szerintem nem vicces.


Igen, nekik nem élmény, de én is meghallgatom hogy mi volt amikor Pestre mentem vásárolni vagy a piacon, horvátoknál.

2020. márc. 1. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem unják, nem is tudják beleélni magukat a te történetedbe. Nekik ez nem élmény. Az emberekben van egy természetes irigység, ha nem jutnak el valahová, te meg igen (még akkor is, ha ők segítettek hozzá a kijutáshoz).

Azt javaslom, hogy írd le a veled történteket - akár naplószerűen is -, addig, míg friss az élmény. Jó lesz majd visszaolvasni, újból emlékezni.

2020. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Láttad a Big Bang Theory-t? Azokat a részeket miután Howard visszajött az űrből?

Ha igen, akkor pontosan érteni fogod

2020. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!