Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meguntam a rosszindulatot és...

Meguntam a rosszindulatot és a hátráltató jelenségeket. Hogyan lehetne "érzelmek nélkül" élni?

Figyelt kérdés

Az empátia és érzelmi "kapcsolódás" kiiktatása hogyan lehetséges? Elerhető az, hogy csak a saját érdekeimet nézném, és senki másét?


Tudok a szocio- és pszichopátiáról, nem tartom magam annak, mert/és nem vagyok műdepressziós 14 éves. A kérdésem félig meddig elméleti, de őszintén azért kipróbálnám milyen a kihasznált áldozat szerepéből átlépni a ragadozóba.

Direkt senkinek sem ártanék, egyszerűen csak én lennék az első, de nem okozna gondot átlépni valakin, vagy ha olyan, akkor rá.



2020. márc. 4. 13:22
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Muszáj voltam kiemelni, mert nagyon nagy szidalmazásokra és ócsárolásra számítottam. Hálás vagyok érte :)
2020. márc. 5. 23:22
 22/23 anonim válasza:
Szia, én most vagyok első középiskolás, és gyanítom hogy szociopata lennék, emellet van szociális szorongásom is.Meglepődsz de a szociopaták is képesek sajnálni embereket, illetve sírni, meg még empátiát is érezni.Lényegében én nem nagyon tudok senkire haragudni, és nagyon ,,mélydepresszióba,, se tudok esni, ha igen az is maximum 2-3 napig tart. Nekem minden érzelmem megvan mint egy neurotipikusnak csak nem annyira ,,erősen,, továbbá van egy betegesnek mondható szexuális fétisem , ami az állatok taposása magassarkú cipőben, egyszerüen élvezem, nem azt hogy fáj az állatnak, hanem valami egészen más, nem tudom megfogalmazni. Szóval gyanítom hogy én szociopata vagyok, szociális készségeim elég szarok, beleélés képességem is eléggé. Szóval ez egy részt jó, másrészt viszont eléggé rossz, illetve ahhoz hogy szociopatává válj, nagy árat kell fizetned érte (traumák,bántalmazás, szexuális bántalmazás) -ilyen dolgok tehetnek azzá, ráadásul gyerekkorban kell ennek megtörténnie. Ha már felnőtt vagy és nem akarsz érzelmekkel élni akkor az amfetamin vagy metamfetamin erre kiváló drog lehet, viszont abba belefogsz halni.
2020. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Update kerdezo?
2021. okt. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!