Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, hogy gyerekesebbnek...

Baj, hogy gyerekesebbnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek miért lehet az, hogy sokkal gyerekesebbnek tartom magam mint az átlag korombeli srác? ( 19 vagyok )


Lelkileg még sokkal közelebb érzem magam a 13-16 éves gyerekekhez mint a felnőttekhez. Inkább beszélgetek velük, vagy hülyéskedek, mert számomra egy érettebb partner mint egy korombeli.


Szerintetek miért lehet ez, hogy nem tudom elfogadni azt, hogy már nem gyerek hanem felnőtt vagyok? És hogy nem velük hanem a korombeliekkel kéne beszélgetnem?



2018. jún. 2. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
trauma
2018. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Pacsi.


Amikor azt mondták, hogy 19 éves fejjel fel kéne nőjek, majdnem leestem az unikornisomról :D


Mondjuk nálam igazoltan két generációra vissza lehet vezetni a dilisséget, anyum és nagymamám se jobb nálam :D

2018. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 nemaRendőrség ***** válasza:
17%

Baj, tipikus alacsony tesztoszteron tünetek.



Állj le a szója tartalmú ételekkel, ne igyál tejet, és ne fogyasz semmit amiben ösztrogén van(neten van pár táblázat).


Ne egyél, igyál műanyagból.


7 naponta 1x maszturbálj maximum


Járj el edzeni heti 2x

2018. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 he84 ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy baj lenne. Vannak emberek, akik korukhoz giatalabbnak érzik magukat, némelyek még fiatalabbnak is néznek ki. Én is ilyen vagyok, rám mindkettő igaz, de jó néhány évvel idősebb vagyok nálad. Én ez nem feltétlenül úgy gyerekesség, ahogy azt gondolod, hanem inkább gyermeki lelkű. Ez nem bűn, nem szégyen, mint ahogy az se, ha valaki kamaszként, felnőttként szeret játszani, ha megteheti. Én is ilyen vagyok. Csak mert valaki felnőtt, attól még játszhat, nézhet és csinálhat ezt-azt, amit szeret.
2018. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon átérzem.:D Két hónapja töltöttem be a húszat, azóta minden bajom van.:D
2018. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem feltétlenül baj
2018. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Hét az nem mondanám hogy nem BAJ,de még van időd behozni. Attól függ inkább hogy mit tartasz "gyerekességnek". A hülye poénokat,játékosságot vagy a felelőtlenséget. Általában összekeverik. Az hogy valaki felnő,gondoskodik magáróól és a szeretteiről,megbízható,stb. nem jelenti azt hogy többé nem hülyéskedik,poénkodhat,játszhat akár.

Azért a 13 éves lelki és intellektuális világa nagyon messze kéne hogy legyen a tiédtől. Valami biztos hogy nem teljesen oké.

2018. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj. Én is mindig a fiatalabbakkal jöttem ki jobban, ez máig így van. Gyerekekkel szintén megtalálom a hangot (dolgoztam iskolában, gyermekotthonban, határon túliak közt önkénteskedtem), sokat játszottam velük. Ha alkalom adódik, szívesen játszok most is.
2018. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Más az ha "megtalálod velük a hangot" meg más,ha nincs korodbeli társaságod csak fiatalabb. Én is megtalálom a hangot a 4 éves hugommal,ettől még nem leszek gyerekes.

Volt egy 30 körüli haverom,akit folyton elhagytak a korabeli barátai,nem volt nője se, csak hozzánk ragaszkodott szörnyen (mi,18 évesek). Valószínűleg volt oka annak hogy mi viseltük csak el,és mindenki mást elűzött magától. Hisztizett,pukkadt mindenért mint egy 6 éves. Ha nem írtál neki vissza pár percet akkor jött a millió szomorú smiley meg a nyafogás hogy "jajjj már nem is kellek nektek,nem hiányzom,kirekesztett vagyok" stb. Munkája alig ha volt,ha valaki valamiért kritikával illette mindig az volt a válasz hogy "irigyeim vagyok mind". NA. Ha ilyen ami gyerekes,akkor szerintem rohadt gáz. De 19 évesen még van időd belenőni.

2018. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy "csak" jobban szereted a humorosabb, lazább beszélgetőpartnereket? Én legalábbis 27 évesen nehezen találtam ilyeneket a korombeliek között, tehát akik nem az albérletkeresés / házasság / lakáshitel / PÉNZLÓVÉPÉNZMUNKA témakörökre vannak rákattanva... Én is tökre azt hittem, hogy gyerekes vagyok. Aztán végül olyanokkal is megtaláltam a közös hangot, akik idősebbek nálam, meg korombeliekkel is, és rájöttem, hogy egyáltalán nem az életkor függvénye, hogy kivel jövök ki jól. Persze lehet, hogy nálad nem itt van a kutya elásva, ez csak az én saját tapasztalatom :-)
2018. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!