Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benyalok azzal, ha meghallja...

Benyalok azzal, ha meghallja egy autó tulajdonosa, hogy milyen szép kocsija van?

Figyelt kérdés

Ha látok valami szépet, azt kimondom. Pl a barátnőmmel mentünk egy parkolóban és ott állt egy AMG GT autó. Mondtam a páromnak, hogy nézd milyen szép autó, ilyet nem látni gyakran, jó a színe is! Majd a barátnőm utána leteremetett, hogy lejáratom magamat, mert a tulaj lehúzott ablakkal végig hallotta amit mondtam és mosolygott! Én észre se vettem az embert. A párom szerint adtam a lovat a luxusautós bűnöző alá, benyaltam neki és alárendeltem magam ezzel. Azt is mondta, hogy mások nem viselkednek így, ilyenkor csendbe kell maradni, fél szemmel megnézni, de látványosan nem kell tudomást venni róla.

Én ebben a sztoriban egy ritka és szép autót láttam, amit megdicsértem a páromnak egy magánbeszélgetésben. Amit pont hallott a tulaj. Na és? Nem mentem oda fényképezkedni, meg ilyesmi. Szerintetek is hülye vagyok és furcsa, az átlagtól eltérő?


2020. márc. 5. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Hááááát..... alapból min. furcsának találnálak. :-DDD
2020. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném benyalásnak, sőt, de furcsának se. A párod máskor is ennyire rosszindulatú, vagy csak rossz napja volt?
2020. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A benyalás azért benyalás, mert az a szándékod vele. Szemtől szemben is dicsérheted a tag kocsiját, nyilván te tudod a legjobban, hogy mi a célod vele: őszintén kifejezed az érzelmedet vagy meg akarod nyerni magadnak az illetőt.


"Szerintetek is hülye vagyok és furcsa, az átlagtól eltérő?"

Általában nem az a hülye, aki eltér az átlagtól, hanem aki mindenáron átlagosnak akar tűnni. Kör létére át akarja nyomni magát a négyzet alakú lyukon. A barátnőd mintha ezt tenné veled.

2020. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Párod nem járt még autóstalálkozón, aminek az a lényege hogy "X" kiáll egy verdával, "Y" meg nyálfolyatva odamegy megnézni és megdicsérni? :D

Egyik rokonommal amúgy történt már, hogy nekiálltak emberek fotózgatni az autóját (nem ilyen luxusautóra kell gondolni, egyszerűen egy kifogástalan állapotú, mára ritka retro autó), ő örült neki és nem vette benyalásnak. Szerintem se az.

A barátnőd frusztrált.

2020. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Általában ilyen a barátnőm. Mániákusan tart tőle, nehogy bajunk származzon a gazdag emberektől. Pl ne parkoljak drága autó mellé mert még meggyanusítanak minket hogy kárt okoztunk benne, vagy ha lát egy celebet akit szeret amúgy, akkor azt direkt levegőnek kell nézni mégha hozzá is szól. Pár éve a kedvenc énekese nagyon udvariasan megszólította egy gyorsétteremben hogy elviheti-e az egyik széket, de elfordította a fejét és nem válaszolt. Szerinte ezek a gazdag emberek lenézik és kigúnyolják a csórókat mint mi és arra vágynak hogy az ilyenek dicsérgessék őket, rajongjanak értük, mert ez élteti őket, hogy mások felé kerekedjenek.
2020. márc. 5. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán értem, hogy vagy képes együtt lenni egy ilyen alja jellemű nővel, de te tudod.
2020. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi lenne, ha meggazdagodnál?!
2020. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Férfiaknál szerintem ez nem gáz, én ha látok egy sportautót meg is kérdezem a tulajtól hogy mennyit eszik, miben más mint egy utcai autó, stb.
2020. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

A baratnöd szerintem az a szönyeg alatt osonos tipus lenne tuti minden rendezvenyen is leghatul all es soha nincs központban nem erti az extroverteket sem ha vki felszabadult es azt mond amit akar es pozitivat raadasul.


Egy befasult rosszmaju öregasszony lesz.

2020. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi ebben a benyalás? Akkor lenne az, ha neked ebbôl valami elônyöd származna. Mégcsak nem is szemtôl-szembe mondtad. Rosszindulatú öreglány a csajod, bárhány éves is. Mibôl gondolja, hogy akinek luxusautója van, az csak bûnözô lehet? Savanyú a szôlô, azt látom. Undorító egy párod van.
2020. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!