Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Benyalok azzal, ha meghallja...

Benyalok azzal, ha meghallja egy autó tulajdonosa, hogy milyen szép kocsija van?

Figyelt kérdés

Ha látok valami szépet, azt kimondom. Pl a barátnőmmel mentünk egy parkolóban és ott állt egy AMG GT autó. Mondtam a páromnak, hogy nézd milyen szép autó, ilyet nem látni gyakran, jó a színe is! Majd a barátnőm utána leteremetett, hogy lejáratom magamat, mert a tulaj lehúzott ablakkal végig hallotta amit mondtam és mosolygott! Én észre se vettem az embert. A párom szerint adtam a lovat a luxusautós bűnöző alá, benyaltam neki és alárendeltem magam ezzel. Azt is mondta, hogy mások nem viselkednek így, ilyenkor csendbe kell maradni, fél szemmel megnézni, de látványosan nem kell tudomást venni róla.

Én ebben a sztoriban egy ritka és szép autót láttam, amit megdicsértem a páromnak egy magánbeszélgetésben. Amit pont hallott a tulaj. Na és? Nem mentem oda fényképezkedni, meg ilyesmi. Szerintetek is hülye vagyok és furcsa, az átlagtól eltérő?


2020. márc. 5. 15:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

A baratnod idiota. Ha hosszu es boldog eletet akarsz,szabadulj meg tole mihamarabb.


En is siman megdicsertem volna,ha tetszik.

N

2020. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!